• Woy Tour

Virgin Adaları’ndaki En İyi 7 Plaj

Virgin Adaları’ndaki bu kadar göz kamaştırıcı bir plaj dizisiyle, her gün farklı bir adaya demirlemek ve asla sıkılmamak kolaydır – zor kısım, zaman sınırlı yat kiralamalarınızda hangisini ziyaret edeceğinize karar verecektir.

Yardım etmek için, uzmanlarımız İngiliz Virgin Adaları ve ABD Virgin Adaları’ndaki en iyi yedi plajı yuvarladılar.
Lindquist Plajı, St ThomasGözlerden uzak Lindquist PlajıSadece tekne veya işaretsiz bir toprak yolla erişilebilen St Thomas adasındaki Lindquist Plajı, ABD Virgin Adaları’ndaki en iyi korunan sırlardan biridir. Işık saçan mavi su ile saçaklanmış toz halinde beyaz bir kum olan tenha plaj, tüm gün dinlenmek için pastoral bir geri çekilme sunar ve Smith Bay Park adı verilen 21 dönümlük korunan bir alanın parçası olarak kalır. Kıyıların her iki ucundaki resifler, tropik balıklarla dolup taşıyor ve gemi kiralayanlara süperyatın şnorkel ve tüplü dalış ekipmanlarını denemeleri için mükemmel bir fırsat sunuyor.
Deadman Koyu, Peter AdasıDeadmans Bay şezlong ve palmiye ağacıİngiliz Virgin Adaları’ndaki Peter Adası’ndaki palmiye ağaçlarıyla çevrili Deadman Koyu, saf mükemmellikten bir mil uzunluğundadır. Efsaneye göre, plajın adı komşu Ölü Göğüs Adası’nda kesilerek kıyılarında yıkanan bir grup korsanın adını aldı. Yakınlarda popüler bir demirleme yeri, süper yat müdavimlerinin kolayca erişilebilir olmasını sağlar ve sular, su sporları için çok uygundur. Ayrıca, deniz kaplumbağaları bazen deniz otu yataklarında görülebilir.
Apple Bay Plajı, Tortola AdasıApple Bay Plajı'nda sörfTortola’nın batısındaki Apple Bay Plajı’nda bir sörfçü cenneti bulunabilir. Karayipler’deki en iyi dalgalardan bazılarını sunan koşullar, yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmeldir. Güzel beyaz kumlu plaj, dolunay partileriyle ünlü popüler sörfçünün mekânı Bombas Surfside Shack’a da ev sahipliği yaparken, yerel sakinler Cuma gecesi balıkların banyon ağaçlarının altında ateş açmasına ev sahipliği yapıyor.
Savannah Bay Plajı, Virgin GordaSavannah Bay Beach havadan görünümüSavannah Bay Plajı olarak bilinen uzun ve kıvrımlı bir kum süpürmesi, BVI’deki Virgin Gorda Yat Limanı’nın kuzeyinde yer almaktadır. Güzel plajın bu bozulmamış yaması genellikle iyi görünüyor ve muhteşem gün batımları göz önüne alındığında şaşırtıcıdır. Koy ayrıca süper yatlar için pitoresk gündüz ankrajları sağlar ve Blowing Point’in güney girişinden ulaşılabilir.
Balayı Plajı, St JohnBalayı Plajı'nda demirlemiş yatlarABD Virgin Adaları’ndaki St John’daki çoğu plaj rakipsiz bir barış ve huzur seviyesi sunar, ancak nihai pastoral kaçış için Balayı Plajı’nı ziyaret edin. Adada olanlar için, plaja sadece ormanın içinden bir yürüyüşle ulaşılabilir, yani yat müdavimleri genellikle palmiye ağaçlarıyla kaplı sahili ıssız bulmaya gelirler.
Trunk Koyu, St John


St John adasındaki bir başka kaçırılmayacak yer de Trunk Koyu. Saf beyaz kumu ve yemyeşil bitki örtüsü sınırıyla, koy düzenli olarak dünyanın en iyi 10 plajlarından biri olarak yer alıyor. Ne yazık ki, güzelliği gün boyunca buraya akın eden turistler arasında yanlış gitmedi. Bununla birlikte, bir gecede kıyıdan demirleyen ve erken yükselen kiralayanlar doğal manzaraya sahip olabilirler. Şnorkeller, mercan ve diğer deniz yaşamının sualtı izini kontrol etmeden gitmemelidir.
Hamamlar, Virgin Gorda


Virgin Adaları’ndaki en iyi plajların bir kısmı, Virgin Gorda’nın kuzey kıyılarındaki küçük bir körfezin üzerine yayılmış volkanik kayalar koleksiyonu olan Hamamlardan bahsetmeden tamamlanmayacaktı. Korunaklı deniz havuzlarını ve gizli mağaraları keşfetmek için her gün birçok ziyaretçi geldiği için kesinlikle gizli bir yer değil, ancak dramatik görünümü çok çekicidir ve bölgede görülmesi gereken bir yer. Benzer ama çok daha az kalabalık bir deneyim için kuzeye doğru Spring Bay’i deneyin.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör