• Woy Tour

Video: Kate Chastain ile Tahiti Turuna ÇıkınDeck’in altıncı sezonu yine ekranlarımıza döndü. Güney Pasifik’in pastoral adalarını keşfeden 56m / 185ft süper yat ‘My Seanna’ gemisinde mürettebatı görüyor.


Bölgenin inanılmaz doğal güzelliğini ve ayırt edici kültürünü sergileyen baş hostes Kate Chastain, konukların Tahiti ve çevresindeki Fransız Polinezyası’ndaki bir yat kiralama tatilinden neler bekleyebileceğine dair bir fikir veriyor.


Video, takımadaların en büyük adası Tahiti’de açılıyor. Zincir toplam 118 adadan oluşuyor ve uzak olmasına rağmen Kate izleyicilere Kaliforniya’dan Tahiti’ye sadece sekiz saatlik bir uçuş olduğunu bildiriyor.

İzleyiciler, adanın doğal şelalelerinin, kristal berraklığındaki lagünlerin ve dünyanın en zarif mercan resiflerinden bazılarına ev sahipliği yapan akuamarin okyanuslarının çarpıcı çekimlerine maruz kalıyor. Sular, şnorkelli yüzme ve tüplü dalış için mükemmeldir, ancak sörf ve kano gibi diğer su aktivitelerinin keyfini çıkarmak için birçok yer vardır.
Kate Chastain, konukların Tahiti’deki bir yat kiralama tatilinden ve çevredeki Fransız Polinezyası adalarından neler bekleyebileceğine dair bir fikir veriyor. Kıyıda Kate ve yeni şef Adrian Martin, pazarları ziyaret etmek ve geleneksel Tahiti hediyelik eşyalarını satın almak için adanın başkenti Papeete’ye gider. Kate, adanın başarılı bir inci endüstrisine sahip olduğunu ve pazarların genellikle adanın inci çiftliklerinden birinde yerel olarak hasat edilen nadir siyah inciler sattığını açıklıyor. Mini dizinin ikinci videosu, ekibin Tahiti’deki en sevdiği parti mekanlarına sahne arkası bakışını veriyor. Kate, Morrison’un Cafe’sinin ve Bora Bora Lounge’un uzun bir günün ardından parti için en popüler yerler olduğunu ortaya koyuyor.

“Adalara özgü olduğu için hindistancevizi, ananas veya vanilya ile herhangi bir şey sipariş etmek için en iyisidir.”

Daha sonra Kate’in ada zincirinin kişisel favorisi Mo’Orea’ya bir göz attı. Doğanın oyun alanı olarak bilinen Mo’Orea, yemyeşil tropikal ormanlarda, bir dağ cenneti üzerinde nefes kesen manzaralar sunan sekiz dağ zirvesiyle kaplıdır.
‘Adalara özgü olduğu için hindistancevizi, ananas veya vanilya ile herhangi bir şey sipariş etmek için en iyisidir.’ Kate Chastain, Güverte AltındaKate’e göre, ada aynı zamanda sezonun en iyi özel demirlemelerine de ev sahipliği yapıyor. Gözlerden uzak koylar, kum barları ve atoller Fransız Polinezyası’nın sularında bulunabilir ve video, charter partisini gelgitte suda yemek yemeyi gösteriyor.

Video daha sonra, charter misafirlerinin korunan bir alanda yüzebileceği ve büyüleyici deniz yaşamını yakından görebileceği Mo’Orea sahilindeki lagün akvaryumuna götürüyor. Günde iki besleme ile, köpekbalıklarına ve vatozlara yaklaşmaya hevesli olan herkes için popüler.


Mini serideki üçüncü ve son bölüm, izleyicileri bir doz kültür için kıyıya geri götürüyor. Yerel geleneklerin tarihi hakkında eğlenceli gerçekler sunan Kate, bize ateş dansından koreograflı grup danslarına kadar farklı Tahiti dansı türlerini gösteriyor.

Kate, “Tahiti dansı canlı, tutkulu ve Tahiti tarihinin önemli bir parçası” diyor.

Fransız Polinezyası’nda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ada ile, Tahiti yat turunda mükemmel adayı bulmanıza yardımcı olacak makalemizi okuyabilirsiniz.

Üç video Tahiti’de huzur resmini çiziyor ve herkesi lüks bir yat kiralama tatilinde ada zincirini ziyaret etmeye ikna edeceğinizden emin olabilirsiniz.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör