top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

UGUR GULET

31m | 7 Kabin | 14 Kişi | 5 Mürettebat |

Ugur

31 metre uzunluğunda, 8.10 metre genişliğindeki Gulet Uğur yüksek kalitede bir yattır. 5 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 VIP,3 Double kabin olmak üzere toplam 7 kabini ile 14 misafir ağırlayabilmektedir.

Ugur Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Uğur Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Uğur yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Uğur yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 5 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar.Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Ugur Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page