• Woy Tour

TYBA Yacht Charter Show 2020

İptal edildi (Tarihler açıklanacak)

İki başarılı baskının ardından, TYBA Yat Kiralama Fuarı, Türkiye'nin sürekli genişleyen yatçılık sektörünün ön plana çıkması için Mayıs ayında geri dönecek.Bodrum'daki pastoral Yalıkavak Marina'da ağırlanan ve sadece endüstriye özgü TYBA Yat Kiralama Fuarı, dört günlük süper yat vitrinlerini ve köpüklü kıyı şeridi sosyal ve ağ etkinliklerini kapsayacak. Sektör profesyonelleri için takvimde bir temel oluşturan şov, Türkiye'nin gelişen charter pazarının yanı sıra bölgenin çeşitli ve göz kamaştırıcı seyir alanlarına ilişkin fikir veriyor.

2020 Katılan Filo

Fuarda , Türkiye'de mevcut olan çeşitli yat kiralama türlerini yansıtan bir vasiyetname sergilenecek geniş bir yelpazede yatlar sergilenecek . Parlak motor yatlar, safkan yelkenli yatların ve lüks guletlerin yanına sürtecek ve katılımcılara incelemek için bolca verecektir . Özel yat turları için geniş fırsatlar ve kaptanlar ve mürettebat buluşma imkanı ile brokerler, yatlar hakkında özel bilgi edinmek için iyi bir konuma sahiptir. Getiren Doğu Akdeniz perspektif içine çarter olasılıklar için ‘ın büyük kapsamını, gösteri yaz süperyat sezonu habercisi olarak görür.

Sosyal aktiviteler

Türkiye Yat Komisyoncuları Derneği tarafından düzenlenen ve Yunanistan'ın Oniki Ada zincirinden sadece bir taş atımı yapan ödüllü bir marinada düzenlenen şov, ağ oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış sosyal etkinliklere odaklanıyor Yat şovlarından ayrı olarak, gün boyunca kokteyl soire, yat atlama ve gala yemekleri ile gündüzleri bir dizi bilgilendirici seminer düzenlenecek. Bunun da ötesinde, merakla beklenen Yacht Chef Yarışması üçüncü baskı için geri dönüş yapacak ve süper yat şeflerini bir jüri heyetini etkilemek için savaşırken adım adım ilerleyecek. Parlak güneş ışığının, muhteşem konukseverliğin ve sürekli büyüyen yat filosunun kazanan bir kombinasyonu ile, şovmenler TYBA Yat Kiralama Şovunun bir başka muhteşem baskısını bekleyebilirler .

Oscar Denizcilik

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama