• Woy Tour

(TFWA) Tax Free World Exhibition & Conference 2020

Cannes, Fransa

27 Eyl - 2 Eki 2020


36. baskıya dönüş yapan Tax Free World Exhibition & Conference (TFWA), Cannes'ı heyecan verici ve odaklanmış başka bir ticaret etkinliği için devralıyor.


% 7'lik bir ziyaretçi sayısıyla başarılı bir 2019 baskısının ardından, TFWA bir kez daha Fransız Rivierası'nda en çok aranan destinasyonlardan birinin parlak sahil şeridine geri dönüyor . TFWA ayrıca Duty Free ve Seyahat Perakende Global Zirvesi adını da alıyor ve etkinlik, birçok sektörden kilit oyuncuların ürünlerini sergilemek, standlara göz atmak ve içgörü paylaşmak için bir araya geleceğini görecek. Ayrıca katılımcıların keyfini çıkarabilmeleri için kartlarda yoğun bir seminer ve bilgi panosu programı olacaktır.  TFWA Başkanı Alain Maingreaud geçen yılki etkinlikte, kurulan yıllık etkinliğin uzun bir süre boyunca Cannes'da kalabileceği Palais des Festivals ile anlaştıktan sonra gelecek tarihlerin organizasyon komitesi tarafından yürürlüğe konulduğunu söyledi .  Bu, doğal Vieux Limanı'nın bir kez daha yıllık şenliklerin zeminini oluşturacağı ve kurumsal yat kiralama için mükemmel bir fırsat sunacağı anlamına geliyor . Liman boyunca sıralanan lüks yatlar, bir marka veya şirketin profilini tanıtırken ağ oluşturma, iş etkinliklerine ve kokteyl sularına ev sahipliği yapmak için nihai ortam görevi görür. 

İlginç yerler23.000 metrekarelik bir sergi alanını kapsayan TFWA'nın 2020 baskısı, üstün kaliteli markaları sergileyecek ve diğer endüstri profesyonelleri ve etkileyicilerle tanışmak için geniş fırsatlar sunan 500'den fazla katılımcı bekliyor. Global olarak tanınan birçok ismin yanı sıra, etkinliğe ziyaretçi yetiştirmek ve bilgilendirmek için tasarlanmış aktif forumlar ve konferanslar gibi birçok özel etkinlik de bulunmaktadır. Gösteride panelistler çeşitli konuları kapsıyor ve 2019 baskısının öne çıkan bir özelliği Rt. Hon. Tony Blair, İngiltere Primeminister 1997 - 2007. Diğer önemli rakamlar ve önde gelen endüstri uzmanlarının bu yılki etkinlikte sınırlı soru-cevap oturumlarıyla konuşmaları planlanıyor. TFWA'ya geri dönmesi İnovasyon Laboratuvarıdır. Yakın zamanda önceki cazibe Dijital Köyü'nden devralan İnovasyon Laboratuvarı 2019'da popüler bir sergiyi kanıtladı ve endüstrinin gelecekte nasıl görünebileceğine dair yararlı bilgiler sunuyor. 


Sosyal karışmaAltı günlük etkinliğin yanında koşmak, sosyal takvim sizi sektörde bir araya gelmek ve yeni bağlantılar kurmak için bolca fırsatla meşgul edecek.  Geçen yıl 2.000'den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan Açılış Kokteyli'ne davet edildiğinden, açılış törenleri bir kez daha şık bir şekilde düzenlenecek. Ayrıca kaliteli yiyecekler ve içeceklerle şık bir şekilde yemek yapmanızı sağlayan Le Premium Evening de vardır. Akşam erken saatlere kadar dans etmenizi sağlamak için güncel DJ setleri ve canlı müzik ile devam eder. 

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokerine ulaşın .

Adres Palais des Festivals, Cannes

6 görüntüleme0 yorum