• Woy Tour

Tayland’ı Keşfedin

Kendi özel yatınızı kiralamak Tayland deneyimini üç kat arttırır; özgürlük, eğlence ve macera.

Tayland’ın normal turist tuzaklarının dışındaki bölgeleri keşfetme özgürlüğüne sahip olacaksınız. En iyi sekiz arkadaşınızla veya yakın ailenizle dolu bir yat, yeni yerler keşfetmek ve harika anılar yaratmak çok eğlenceli; hiçbir şey, normal stres dolu dünyamızdan kopuk, yatta serin suya dalmak ve istediğiniz zaman egzotik balıklarla yüzmek için bir yatta bir araya gelmekle kıyaslanamaz. Sadece kendi yatınızı kiralamakla kalmaz, aynı zamanda pis ya da kayıkta atlayabilir ya da şnorkel donanımını takmak en büyük maceraların duyularını doyurur.


Kendi özel yatınızı kiralamak Tayland deneyimini üç kat arttırır; özgürlük, eğlence ve macera. Tayland’ın normal turist tuzaklarının dışındaki bölgeleri keşfetme özgürlüğüne sahip olacaksınız. En iyi sekiz arkadaşınızla veya yakın ailenizle dolu bir yat, yeni yerler keşfetmek ve harika anılar yaratmak çok eğlenceli; hiçbir şey, normal stres dolu dünyamızdan kopuk, yatta serin suya dalmak ve istediğiniz zaman egzotik balıklarla yüzmek için bir yatta bir araya gelmekle kıyaslanamaz. Sadece kendi yatınızı kiralamakla kalmaz, aynı zamanda pis ya da kayıkta atlayabilir ya da şnorkel donanımını takmak en büyük maceraların duyularını doyurur.

Kaçırılmaması gereken noktalar

Phi Phi Adası (Koh Phi Phi Don)


Paradise Beach Resort (Koh Yao Noi) 5 yıldız


Phang Nga Koyu


Krabi Adası


Tayland yılda 365 gün

Tayland tüm yıl boyunca sıcaktır, ortalama 26 santigrat derece civarındadır, bu nedenle seyahat etmeyi seçerseniz seçin sıcak hava alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hava sıcak ve kuru olduğu için Kasım ve Şubat ayları Tayland’da tatil yapmak için en önemli aylardır, ancak bu dönemde en yüksek doları ödemeniz muhtemeldir. Mayıs-Kasım ayları arasında seyahat etmeyi seçerseniz, hoş bir sıcak hava yaşayacaksınız, ancak nemli olduğunu ve dağınık fırtına ve duşlarla karşılaşacağınızı unutmayın. Düzensiz havaya dayanabilirseniz, bu aylarda seyahat eden harika bir tatil fırsatı elde edersiniz. Gerçek tropik iklim için, Mart-Mayıs ayları da seyahat etmek için iyi aylar.

Yelken açamıyor musunuz? Telaşa gerek yok!

Yelken okulu, yıl boyunca açık olduğu ve üç dünyanın da en iyisini elde edeceğiniz için Tayland’da mükemmel bir seçenektir:

Bir yatta tatil Tayland’da harika bir deneyim Yelken yeterliliği Tayland’da yelken için en iyi ipuçları

Yap

 1. Kayaks ekleyin – aksi takdirde ulaşamayacağınız mağaraları ve girişleri deneyimlemek için harika bir yoldur

 2. Tayland mutfağını ve taze meyveleri şımartın

 3. Phang Nga Körfezi çevresinde kano – rehbersiz tek gruptan biri olacaksınız

 4. Phi Phi Adası’nda şnorkel – inanılmaz derecede temiz su ve egzotik balıklara hayran kalacaksınız

 5. Taze meyve, giyecek ve biblolar için Tayland pazarlarını inceleyin – kendinize bir pazarlık bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 6. Geleneksel bir Tay masajıyla kendinizi şımartın – sahip olduğunuz herhangi bir karışıklığı çözecektir

 7. Bir kaptanı düşünün – dümende başka birine sahip olmak harika, dinlenmek, eğlenmek ve şımartmak için bol zamanınız var

Yapma

 1. Kilo vermek istiyorsanız, çok uzun kalmayın – Tayland yemekleri lezzetlidir!

 2. Kameranı unut

 3. Phang Nga Körfezi’ne veya düşük gelgitte Krabi’nin etrafına yelken açın – sıkışacaksınız!

 4. Palamar ücretinizi ödemeyi unutun – Sadece 300TBh ve sizi tüm yelken alanı için kaplıyor

 5. Acele etmeyin – kendinize Tayland’ın harikasını öğrenmek için zaman tanıyın

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör