• Woy Tour

Tahiti’de Okyanus Manzarası’nı Keşfedinİnanılmaz bir performans, lüks açık alanlar ve çeşitli dinlence tesisleri ile Ocean View’, hayat boyu bir kez Güney Pasifik yat kiralama için en iyi seçenek.


Sunreef Yachts tarafından 2014 yılında piyasaya sürüldü ve en yüksek standartlarda tutuldu ve detaylara inanılmaz dikkat edilmiş ve charter tatillerine bütünsel bir yaklaşım sunuyor.
ana güverte kıç kiralama yat Okyanus Manzaralı oturmaSağlık ve esenliğe odaklanma ekibi ile başlar. Kaptan Pawel tam sertifikalı bir uçurtma sörfü eğitmeni, bu nedenle kiralayanlar Tahiti’de tatildeyken yeni bir beceri alabilirler.

İki hostes daha sonra yoga nitelikleri ve meditasyon ve sağlıklı beslenme tutkusu olan eğitimli şeflerdir. Sonuç olarak, vejetaryenler ve vegan iyi ellerde olacak.

Ancak beslenme gereksinimleriniz ne olursa olsun, hem ana güvertede hem de flybridge’de açık havada yemek yemek mümkündür. Bu açık alanlarda ayrıca güneşin altında uzanıp güneşlenmek veya arkadaşlarınızla ve ailenizle gölgede serinletici bir içkinin tadını çıkarmak için yerler bulunur.

Ocean View, ayrıntılara inanılmaz dikkat ve kiralık tatillere bütünsel bir yaklaşım sunuyor
süper yat Ocean View arka güvertede açık havada yemek odası


lüks katamaran ana salonda görkemli oturma Ocean View

Yelkenli Yatta Konuk Kabini Okyanus ManzaralıCharter yat Ocean View’in içinde, uyumlu ortam sayesinde konuklar anında denizde hissedecekler. Bu, doğal dokuları ve ortam aydınlatmasını bir araya getirerek yaratılmıştır. Ayrıca, tavan pencereleri ve büyük pencereler, gemide bulunanların okyanusla sürekli bağlı kalmasını sağlar.

Sosyal bir ana salon, konukları günün aktivitelerini izlerken rahatlamaya davet eder ve geceleri üç en-suite kabinden birine çekilebilirler. Bunlar arasında özel oturma alanına sahip bir master süit ve iki adet çift kişilik kabin bulunmaktadır. Lüks katamaranda toplam altı konuk kalabilir.

Diğer özellikler arasında kapsamlı su oyuncak koleksiyonu bulunmaktadır. Aktif konuklar, Fransız Polinezyası’nın deniz açısından zengin sularını keşfetmek için mükemmel olan SEABOB’ları, raket tahtalarını, su kayağı, wakeboards ve şnorkelli yüzme ve tüplü dalış ekipmanını denemeyi çok sevecekler.
Tahiti, Fransız Polinezyası beyaz kumlu bir plaj üzerinde mavi sular üzerinde palmiye ağaçları asmak


charter konuk Tahiti tatile arka planda lüks katamaran ile SEABOB deniyor

charter konuk süper yat Ocean View gemide kürekler dener
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör