top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

Türkiye Yat Kiralama Rehberi

Güncelleme tarihi: 17 Oca

Marmaris Yat Kiralama Rehberi

TÜRK RİVİERASI'NIN KALBİ Yat kiralama tatilleri söz konusu olduğunda, Türkiye'nin Marmaris'i tanıtım gerektirmiyor. Süperyat'ın dünyanın dört bir yanından seyahat ettiği bir merkezdir ve burada yaz ayları, ziyaretçilerin sadece Akdeniz'in sunabileceği tür hedonizm arayışı ile canlanır.


BODRUM

TÜRK RİVİERASI BOYUNCA LÜKSÜ YENİDEN TANIMLAMAK

Mandarin Oriental

CENNET MANZARALI BODRUM SAHİL KULÜBÜ

Kendi limanına ve lüks olanaklara sahip olan Mandarin Oriental, Türkiye'yi keşfetmek isteyen yat kiralama konukları için en sıcak noktalardan biridir.


Fethiye Yat Kiralama Rehberi

AKDENİZ'İN BU BÖLGESİNDEKİ EN İYİ LİMANLARDAN BİRİ Güzel Turkuaz Sahili boyunca en canlı yerlerden biri olmasına rağmen, Fethiye hala bir Türk sahil kasabasının atmosferini kucaklamaktadır. Antik Telmessos bölgesini işgal eden dramatik uçurumları hala muhteşem kaya mezarlarının oymasına dayanırken, lüks bar ve restoranların cömertçe serpilmesi, ihtiyaç duydukları her şeyi karaya geri döndüren bir süper yat kalabalığı sunuyor. Göcek Yat Kiralama Rehberi

YATÇILIK HEDEFİNİN GÖZ ALICI CAZİBESİ İLE UYKULU BİR BALIKÇI KÖYÜNÜN TÜM CAZİBESİ Dağlık ortamı ve zarif atmosferi ile Göcek, anlaşılır gezginlerin gözdesi. Fethiye ilçesinde Fethiye ve Dalyan arasında yer alan bu Türk kasabası, Likya sahillerinde, koylarla çevrili, dolambaçlı tepelere ve beyaz yıkanmış köylere kadar uzanan güzel bir özel koyda konumuyla ayrılmıştır.


Ekincik Yat Kiralama Rehberi

GÜZEL, BOZULMAMIŞ VE ROMANTİK - EKİNCİK ŞARJ EDİLECEK BİR YER


Datça Yat Kiralama Rehberi

ZEUS TARAFINDAN YARATILAN BU SAHİL ŞERİDİ, BU MUHTEŞEM EFSANEYE LAYIK


Bodrum Yat Kiralama Rehberi

EGE'NİN MAVİSİNDE YÜZEN KENDİ HUZUR PARÇANIZI BULUN

Türkiye, yelken olanakları ile tanınmaktadır ve Bodrum, bölgedeki charter yat tatili sırasında genellikle başlamak, bitirmek ve eğlenmek için en popüler alanlardan biridir.


İstanbul Yat Kiralama Rehberi

DÜNYA ARZUSUNUN ŞEHRİ Hoşgörü ile dolu ve geleneklere batırılmış olan İstanbul, bir merak dünyasıdır. Antik tarihe batmış olan bu genişleyen metropol, geleneksel hazinelerin, ilgi çekici sarayların ve farklı manzaraların bolluğuna ev sahipliği yapıyor. Keşif için olgun olan İstanbul, gösterişli bir geçmişin masallarıyla yankılanan çok sayıda tarihi kalıntıya sahiptir.


137 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama