• Woy Tour

SuperWine 2020

Porto Karadağ

4 Tem 2020


Akdeniz'in en seçkin ve prestijli şarap festivallerinden biri olan sekizinci yıllık SuperWine etkinliği 4 Temmuz'da Porto Karadağ'a dönecek.Avrupa çapında birçok prestijli şarap imalathanesinden kaliteli şarabı kutlayan SuperWine, bir yıl daha şarap tadımı, mutfak lezzetleri ve lüks partiler için geri döndü.   Etkinliğin sosyal ortamı, Doğu Akdeniz'de kiralıyorsanız, seyahat programınıza mükemmel bir katkı sağlar . SuperWine, tasarımcı butiklere ve muhteşem restoranlara erişimi olan yüksek lüks bir marina olan Porto Karadağ'da barındırılmaktadır.

Zarif bir ortam ve canlı bir sosyal manzara

Her yıl marina, SuperWine tarafından bir araya getirilen ışıltılı ışıklar ve sıradaki katılımcı standları tarafından dönüştürülür. Şık mavi havuzu çevreleyen katılımcılar, en iyi kırmızılar, beyaz, şampanyalar ve vintajlardan oluşan bir seçkinin tadına bakarken, Avrupa'nın dört bir yanından bağ temsilcileri ve şarap üreticileri ile etkileşime girebilecekler.  Tatları tamamlamak için mutfak bölgeleri hazır olacak ve akşamları DJ performansları atmosferi canlandıracak.

Zarif ambiyansı ve canlı sosyal manzarasıyla SuperWine,  bölgeye lüks bir yat kiralama kapsamında ziyaret etmek için harika bir etkinliktir  . Kotor Körfezi'nde yer alan  Karadağ , üstün bir süper yat destinasyonu ve gizli koylar, çarpıcı plajlar ve büyüleyici eski şehirlerle dolu kıvrımlı bir sahil şeridine açılan kapıdır.

SuperWine 2020'de yat kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokerine ulaşın .

Tatları tamamlamak için mutfak bölgeleri hazır olacak ve akşamları DJ performansları atmosferi canlandıracak.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama