top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

St Kitts Limanı, yeni rıhtım açıyorDaha büyük rıhtımlar için artan talebe doğrudan yanıt olarak, Christophe Limanı şu anda 122 metreye kadar olan süperyatlar için altı yeni serbest kulübe başlattı.


Doğu Karayipler’de dünya standartlarında bir marina olarak bilinen rıhtımlar, tam olarak izlenen tek erişim noktası, konsiyerj hizmetleri ve yakıt içeren vergisiz imtiyazlarla 24 saat güvenlik sağlayacaktır.Bir rıhtım sahibi olmak, yat sahiplerine çok çeşitli ülkelere vizesiz seyahat de dahil olmak üzere ekonomik sahipliğe hak kazanma fırsatı verir.

Öne çıkan hizmetlere ve karadaki çok çeşitli olanaklara ek olarak, yat limanının coğrafi konumu doğal olarak korunduğu ve nadiren inclim havasından muzdarip olduğu anlamına gelir.

Marina’nın daha büyük süperyatlara ev sahipliği yapma kapasitesi, planları gerçeğe dönüştüren genel müdür Charles “Buddy” Darby’den geliyor. Dedi ki; Diyerek şöyle devam etti: “Bu büyüklükteki bir süperyatın Karayipler’deki hava durumu ne olursa olsun güvenli bir şekilde kenetlenebileceği birçok yer yok.”
Karayipler’de hava ne olursa olsun, bu büyüklükteki bir süperyatın gidip güvenli bir şekilde kenetlenebileceği birçok yer yok. Christophe Limanı, yeni rıhtımlar sayesinde daha da talep görmesi muhtemel popüler bir marina. Karayiplerin çarpıcı ortamına yanaşmak için üstün ve güvenli bir yer vaat eden limana yapılan yükseltmeler, kış kiralama sezonu yaklaştıkça bölgeyi daha da cazip hale getirecek. Antigua ve St Barts gibi imtiyazlı charter destinasyonlarına kolay erişim sunan marina, özel yat kiralamaları için süper yat merkezi olarak kendini kanıtlamak için iyi bir konuma sahiptir.

St Kitts’de kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tercih ettiğiniz kiralama brokeri ile iletişime geçin .

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page