• Woy Tour

Skopelos’u Keşfetmek: Dünyanın Gizli Süper Yat Noktası

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2020


Son zamanlarda Travel + Leisure dergisi tarafından ‘Dünyanın En İyi Gizli Adaları’ndan biri olarak adlandırılan Skopelos, otantik ve doğal cazibesiyle dikkatleri üzerine çekti.


Uzak ve rahatsız edilmeyen yerlere kaçmayı sevenler için mükemmel olan Skopelos’un çiçek ve şirin ada ayarı, lüks bir yat kiralama tatili için mükemmel bir yer sağlar .

Batı Ege Denizi’nde bulunan ve kuzey Sporades ada zincirine ait olan Skopelos’un sır olarak gizli kalması mümkündür, çünkü benzer birçok cazip destinasyonla çevrilidir.

Eğilimindedir Atina’dan seyir Superyachts gerçekten güney ziyade kuzey daha kafa Bunun nedeni belki de, bu Kiklad hem, hatırı sayılır popülerlik zevk Santorini ve Mykonos kurulmuş noktaları olmak.


Medyada daha fazla pozlamanın her yaz Skopelos sahiline inen süperyatlar için teşekkür etmek mümkündür – gişe rekorları kıran Mamma Mia adayı birincil ayarı olarak kullandı ve zeytinliklere ve tarihi sokaklara bolca ilgi gösterdi.

Tabii ki, plajlar cazibenin anahtar kısmıdır, pitoresk Staphylos’a ana kasabadan kolayca erişilebilir ve bir dizi başka ormanlık yollar ile ulaşılır.

Nedeni ne olursa olsun, iyi kazanılmış tüm aldatmacaların ne olduğunu öğrenmek için bir tüzük için daha iyi bir zaman olamazdı.


Muhteşem plajları, kaliteli yemekleri ve turkuaz suları ile Skopelos, yaz tatili kiralama tatili için mükemmel bir yerdir
Uzaklaşma Zamanı

Gözlerden uzak bir adaya kaçma arzusunu barındıran herkes için – geceyi parti yapmak ya da günlük hayatın gürültüsünü beyaz bir kum plajının sessizliği için değiştirmek olsun – Skopelos’un tatmin edeceği kesin.

Özellikle, Glysteri’nin ana kenti, içeceklerin akmasını sağlamak için sahil tavernaları ile kaplıdır; çakıl taşlı plaja kısa bir mesafe uzaklıkta, güneş battıktan sonra gün batımını kesintisiz huzur içinde çekmek için idealdir.

Günlerini biraz daha maceracı bir şeyle doldurmak isteyenler için, çevredeki sular çeşitli su sporları için ve çeşitli yetenekler için su altı keşifleri için uygundur.


Mükemmel Yunan Adası?

Nispeten küçük bir adadaki bu tür cazibe merkezleri, bir Telegraph gazetecisini ‘Skopelos’un mükemmel Yunan adası’ olup olmadığını sormasına yol açtı.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Skopelos’un gerçekten mükemmel bir Yunan adası olması ve Yunanistan’ın kutlandığı tüm şeyleri ve ardından bazılarını bir araya getirmesiydi.

Muhteşem yemeklerden kartpostal mükemmel plajlara kadar, charter misafirleri Akdeniz’de giderek daha popüler olacak bir destinasyonda unutulmaz bir zamanın tadını çıkarabilirler.


Yunanistan Yat Kiralama

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör