• Woy Tour

SEYMA KAPTAN GULET

25.50m | 5 Kabin |12 Kişi | 3 Mürettebat |

Seyma Kaptan

25.50 metre uzunluğunda, 6,50  metre genişliğindeki Gulet Şeyma Kaptan yüksek kalitede bir yattır. 3 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 2 Triple,2 Double  kabin olmak üzere toplam 5  kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Seyma Kaptan Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Şeyma Kaptan  Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Şeyma Kaptan iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek olan 3 personelin konaklaması için ayrı kabinler mevcuttur. Kaptan, aşçı ve  denizci den   oluşan mürettebat tur boyunca yemek, temizlik, bakım ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu yapmakta, konukların rahat etmesi için işlerinin olmadığı anlarda kendi kamaralarına çekilmektedir.

Seyma Kaptan Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör