• Woy Tour

Scrub Island Resort, İngiliz Virgin Adaları’nda Yeniden AçılıyorAylar süren yoğun çalışmalar Scrub Island Resort, Spa & Marina’yı orijinal ihtişamına döndürdü ve bazı alanlarda önemli gelişmeler oldu.


Örneğin, tamamen yenilenmiş marina, yeni rıhtımlar, güç ve suya erişim sağlayan yeni kaideler ve su altı aydınlatması da dahil olmak üzere yeni aydınlatma da dahil olmak üzere bir dizi güncellemeye sahiptir.
BVI'deki Scrub Island Resort, Spa ve Marina'daki bir odadan marina ve manzara görünümüTesisin 52 oda ve süitine de yükseltme yapılmıştır. Bu konaklama yerlerinin yirmi altısı artık mevcut ve geri kalanlar Aralık ayında hazır olacak.

Diğer değişiklikler arasında nedensel ve lüks yemek seçeneklerinin yeniden markalanması ve Ixora Spa’nın dönüşü yer alıyor. Yat kiralamalarında marinaya yanaşan gezginler, bu yenilenmiş tesislerden ve çeşitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilecekler.

Marinadaki 55 fişten beşi, 48 metreye kadar olan süper yatlar için mevcuttur. Ada, BVI’daki Tortola’nın doğu ucunda yer aldığından, gurme yemek ve hoşgörülü spa hizmetleriyle ilgilenenler için İngiliz Virgin Adaları yat kiralamalarında kesinlikle harika bir mola veriyor.İngiliz Virgin Adaları'nda engebeli bir uçurumun üzerinde büyüyen renkli kaktüsler

yemyeşil manzara ve İngiliz Virgin Adaları'nda Virgin Gorda mavi suları görünümü

hamaklar İngiliz Virgin Adaları'nda bir beyaz kum plajı üzerinde üç palmiye ağacı arasında bağlanırSüper yatlar ayrıca kıyıdan demir atabilirler, gemideki kişilerin ihaleleri kıyıdan almalarına olanak tanır.

İyi haber, birçok kişinin Eylül 2017’de Irma Kasırgası’nın neden olduğu hasarı onarmak için çok çalışmasının ardından İngiliz Virgin Adaları’nın bu kış kiraya hazır olduğunu doğruladı.

Karayipler’in kristal sularında 30 milden fazla uzanan BVI, bol miktarda gizli koylar, resif kaplı plajlar ve keşfedilecek pitoresk demirlemelerle sakin ve sakin ada atlamalı fırsatlar sunuyor.
snorkeller, İngiliz Virgin Adaları'ndaki daha cesur-Virgin Virgin Gorda'nın kristalin sularını keşfeder2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör