• Woy Tour

Süper Yat ICON Bu Kış Seyşeller’de

Süper yat ICON bu kış Seyşeller’de.


2014 yılında kapsamlı bir tamirden geçirilen ICON , şimdi hazırlandı ve Seyşeller’in keyifli seyir alanlarında yat kiralamalarını barındırmaya hazır. Konuklarını rahatlatmak ve eğlendirmek için bir dizi lüks olanaklarla, konukların Doğu Afrika kıyılarındaki sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanabileceği çok sayıda güverte alanı ile donatılmıştır.

115 adadan oluşan bir takımada olan Seyşel Adaları, uzun süren tozlu plajlar, açık yeşil-mavi okyanuslar ve manzaraları kaplayan yemyeşil tropikal ormanlarla kutsanmıştır. Özel bir yat kiralamada konuklar, canlı dalış alanlarının yanı sıra çok sayıda sıkışmış koy ve bozulmamış lagünleri deneyimlemeyi bekleyebilirler.2010 yılında piyasaya sürülen süperyat, Icon Yacht filosunun en büyüğüdür. Öne çıkan özelliklerinden biri, ana güvertede sonsuzluk havuzu. Güneş pedleri ile çevrili ve açık havada yemek düzeni ile bitişik olan bölge, charter misafirlerinin gevşemeleri ve birbirlerinin şirketlerinin tadını çıkarmaları için en önemli nokta olacaktır.

Buradan, geniş, geri çekilebilir plaj kulübüne kolayca ulaşılabilir ve konuklar çok sayıda rahat şezlong, iyi donanımlı bir bar ve onları şımartmak ve şımartmak için Hamman tarzı bir sauna ve spor salonu gibi birinci sınıf sağlıklı yaşam tesisleri bulacaklardır.

2014 yılında kapsamlı bir tadilattan geçen ICON, bu kış Seyşeller’in keyifli seyir alanlarında yat kiralamalarını hazırlamaya hazırdır.
Konukların Seyşel Adaları’nın lezzetli ve sıcak havalarından yararlanmak istedikleri takdirde, motorlu yatın taçlandırdığı güneşlenme güvertesi amaca uygundur. Şezlonglarla çevrili bir spa havuzuyla konuklar yakındaki ıslak bardan bir kokteylin tadını çıkarırken manzaraları ıslatma imkanına da sahiptir.

Misafirler içeriye girince, Studio Linse’nin işi olan motor yatın iç kısmı anında büyülenecekler. Krem tonlar kullanılmış ve bu da peluş kumaşlar ve cilalı yüzeyler ile daha da yükselen saray ve çağdaş bir atmosfer yaratıyor.
Seyşel Adaları’nda M / Y ICON kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tercih ettiğiniz kiralama brokeri ile iletişime geçin .

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör