• Woy Tour

PRENSES BUGCE GULET

31m | 6 Kabin | 14 Kişi | 3 Mürettebat |

Princess Bugce

31 metre uzunluğunda, 8,20 metre genişliğindeki Gulet Prenses Buğçe yüksek kalitede bir yattır. 3 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 2 Triple, 3 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 14 misafir ağırlayabilmektedir.

Princess Bugce Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Prenses Buğçe Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Prenses Buğçe yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek olan 3 personelin konaklaması için ayrı kabinler mevcuttur.Mürettebat tur boyunca yemek, temizlik, bakım ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu yapmakta, konukların rahat etmesi için işlerinin olmadığı anlarda kendi kamaralarına çekilmektedir.

Princess Bugce Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör