• Woy Tour

Porto Cervo: Sardunya’nın Alışveriş Cenneti

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2020


Her yaz lüks yatlar Sardunya’nın Porto Cervo’nun çağrısını duyar . 1960’larda Aga Khan tarafından bir milyonerin oyun alanına dönüştüğü için, tesisin üst düzey butiklerinin buradan kaçan ultra zengin gezginlere hitap etmesi şaşırtıcı değil.

Perakendecilik alanında bir yere gitmek için kıyıya çıkan yat müdavimleri, Porto Cervo’nun Piazzetta’sını süsleyen modadaki en büyük isimleri bulacaklar . Ancak, Gucci , Louis Vuitton ve Prada gibi dağınıklıklar , daha az bilinen İtalyan etiketleri ve bağımsız mağazalardır ve bu da tesisi İtalya’da alışveriş yapmak için en iyi yerlerden biri haline getirmektedir .

Kristina Ti’daki çiçekli kombinezonlar ve akan elbiseler , süper yatlarından plaja ve yerel barda mutlu saatlere kadar charter alabilir. Bu, kadınlık zaferlerini taze bir şekilde kullanan yazlık kıyafetlerin bulunduğu yerdir.


Florentine tasarımcısı Roberto Cavalli’nin amiral gemisi mağazası , markanın en son eserlerini sergiliyor. Saçaklı deri sandaletlerden uzun çiçek elbiselerine ve egzotik baskılara kadar, etiketin gösterişli şıklığı harmanlaması Porto Cervo’ya mükemmel uyum sağlar.

In Missoni , markanın ikonik zikzak desenler şapka geniş kenarlı ise, süslenmiş çanta ve grafik pompalar onun itiraz ekleyin tığ bikini, renkli elbiseler, sevimli hırka ve görkemli tulum canlandırmak.

Yaz aylarında Prestige Village Harrods , Eski Liman’ın önünde açılır. Lüks kıyafetler, mücevherler, süper otomobiller ve lüks ev markaları ile dolu olan ünlü Londra mağazasının bu pop-up butiği mutlaka ziyaret edilmelidir.Cervo, Sardunya eski liman boyunca eski açılır Harrods mağaza

Saçaklı deri sandaletlerden uzun çiçek elbiselerine kadar, etiketin gösterişli şıklığı harmanlaması Porto Cervo’ya mükemmel bir uyum sağlar Jet setiyle uzun zamandır göze çarpan Esmeralda Bazar , rustik, Sardunya hissini çağdaş şıklıkla birleştiren özenle seçilmiş bir butik. Tasarımcı elbiseler doğal keten işlemeli kafelerin yanındaki ağaç dallarından asılır.
Yeni bir çift ayakkabıdan sonra Globetrotters’ın Tod’dan daha fazla bakmasına gerek yok . Günlük zarafetin somutlaşmış örneği olan etiketin imzası Gommino mokasen ayakkabı, deri çanta ve güneş gözlüklerinin yanı sıra birçok enkarnasyonunda da bulunuyor.

Eco-marka EXKITE , yukarı-çevrim sörf uçurtmalarından bir kereye mahsus sokak kıyafeti parçaları yaratıyor. Amiral gemisi mağazası, ikinci katta uçurtma sörfü ekipmanları ve dalış kıyafetleri satan bir uçurtma okulu ve teknik departmanı ile Promenade du Port boyunca yer almaktadır.kahve ile iki bayan arkadaş Porto Cervo, Sardunya alışverişe gitmek

Mayo, herhangi bir yatçılık tatili için ve Bikineria Laboratuarından daha özel bir el yapımı iki parçalı stoklamanın daha iyi olduğu yerlerde gereklidir . Mağaza, müşterilerin kendilerine özgü bir bikini oluşturabilmeleri için kişiye özel bir hizmet sunuyor.

Tesis giydirme için tercih edilen MC2 Saint Barth’ın da bir mağazası var. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için plaj kıyafeti satan Carribbean markası, tüm ailenin lüks yatlarında uzanacak kısmı görmesini sağlayacaktır.

Mayo, herhangi bir yatçılık tatili için ve Bikineria Laboratuarından daha özel bir el yapımı iki parçalı stoklamanın daha iyi olduğu yerlerde gereklidir.

Erkek, kız ve bebekler için tasarım kıyafetleri de Kid Space’te bulunabilir . Burada çocuklar Quis Quis, Ermanno Scervino, Blumarine ve Parrot Italy gibi lüks İtalyan markalarının en son koleksiyonlarında bulunabilir.

Pooches, Prens ve Prenses’te ölçüye göre yapılmış kıyafetlerle de aksiyonu kaçırmayacak . Lüks evcil hayvan butiği, kediler ve köpekler için kıyafet ve aksesuarlar satıyor ve hatta tek yavrular için bir randevu hizmeti sunuyor.


Gulet Kiralama

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör