• Woy Tour

PERRINITA GULET

24 m | 5kabin | 11kişi | 3 Mürettebat |

Perrinita

 24 metre uzunluğunda, 6,50  metre genişliğindeki Gulet Perrinita yüksek kalitede bir yattır. 3 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 3 Double  kabin olmak üzere toplam 5  kabini ile 10  misafir ağırlayabilmektedir.

Perrinita Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Perrinita  Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Perrinita  yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Perrinita yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 3 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar.Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı  titizlikle karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Perrinita Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör