• Woy Tour

MYSKY yatta Maldivler’e kaçışŞık açık alanları, çağdaş iç mekan tasarımını ve birçok modern eğlence ve eğlence tesisini bir araya getiren MYSKY , seyahat ettiği her yerde unutulmaz bir charter tatili vaat ediyor.


Heesen tarafından 2015 yılında başlatılan ve prestijli Dünya Süper Yat Ödülü’nü alan bu şirket, bu yılın başlarında charter pazarına katıldı ve şimdi kış sezonu için Hint Okyanusu’na gidiyor.
süper yat MYSKY lüks yat kiralama üzerinde seyir
lüks yat MYSKY güneşlenme terasında spa havuzu


kiralık yat üst güvertesinde açık havada yemek düzeni MYSKYMaldivler yaklaşık 1.200 adadan oluşmakta olup, çoğunluğu beyazdan beyaz kumsallarla çevrilidir. Sonra göz kamaştırıcı mercan duvarları, muhteşem mağaraları ve gökkuşağı renkli tropikal balık okullarıyla inanılmaz derecede zengin sualtı dünyası, şaşırtıcı şnorkel ve dalgıçlar var.

Takımadaları keşfetmenin lüks charter yatından daha iyi bir yolu yoktur ve MYSKY, bölgenin parlak mavi sularını seyrederken seçici bir gezginin isteyebileceği her şeye sahiptir.

Tabii ki herhangi bir Hint Okyanusu yat kiralama merkezi olması güneşlenmek olduğunu. Burada konuklar, güneş şemsiyelerini kurutmadan ve arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyalleşmeden önce spa havuzunda yüzebilirler. Bu güvertede kapalı bir spor salonu da var, denizde fitness rejimlerini sürdürmek isteyenler için ideal.
lüks yat MYSKY gemide tek renkli temalı ana salon
süper yat MYSKY ana salonunda tek renkli temalı yemek alanı


misafirler motor yat MYSKY'de barda şampanya tadını çıkarabilirler


charter yat MYSKY tam kirişli master süitGevşeme önkol için de uygundur. Görkemli bir oturma alanı ve güneşlenme seçenekleri, konukları dokunma ve gitme helikopter pisti olarak da kullanılabilecek alanda uzanmaya ve gevşemeye teşvik eder. Bu arada daha aktif konuklar, yüzme platformundan mükemmel su oyuncak koleksiyonunu denemeyi sevecekler.

Akşam, tüm charter partisi, üst güvertede lezzetli bir açık havada akşam yemeğinde günün aktivitelerini takip edebilir, burada açılan ekran sayesinde yıldızların altındaki film gecelerinin de keyfini çıkarabilirsiniz.

MYSKY, seçici bir gezginin Maldivler’in parlak mavi sularını seyrederken isteyebileceği her şeye sahiptir
Superyacht MYSKY, etkilemeye devam ediyor. Erick van Egeraat tarafından tasarlanan modern iç mekan, beyaz deri mobilyalar ve zıt parlak koyu Macassar tarafından oluşturulan tek renkli bir temaya sahiptir.

Ana salonda, iki dairesel kanepe, 19 metrelik geniş bir TV ekranına bakan düşük sehpaların etrafına sarılır ve daha da ileri, dairesel bir masa resmi yemek seçeneğini oluşturur. Konukların muhteşem panoramalar çekerken kokteyl yudumlayabilecekleri veya bir şişe köpüklü pop açabilecekleri şık bir bar da vardır.
Maldivler turkuaz suları tarafından alıştırılmış beyaz kum plaj


erkek ve kadın birlikte Maldivler beyaz kum plaj sakin ol

snorkeller Maldivler renkli sualtı dünyasının fotoğraflarını çekiyorMotor yat , ana güvertedeki ana kiriş ana süiti ve her biri alt güvertede bir çekmece bulunan iki çift kabin ve iki ikiz kabin de dahil olmak üzere beş kabinde 12 misafire kadar uyuyabilir.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör