• Woy Tour

Mykonos’ta Süper Yat Kiralama Neden Gereklidir?

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2020


Ünlüler ve seçkin gezginler için en popüler Yunan adalarından biri haline gelen Mykonos , bir süper yatın konforundan keşfetmek için mükemmel bir yer.


Paros ve Naxos arasında yer alan Mikonos, Kiklad Adaları’ndaki en güzel adalardan biri olduğu için kesinlikle kıskanılacak bir üne sahiptir . Aslında, şirin mimarisi ve bozulmamış plajları, sadece kısa bir mesafede bulunan ikonik Santorini ile düzenli olarak karşılaştırılmaktadır .

Kuşkusuz kozmopolit gece hayatı, modern sahil restoranları ve masmavi suları sayesinde, gevşemek isteyen genç ünlüler ve charterler için bir cennet haline gelmiştir. Sadece 33 mil karelik büyüklüğüne rağmen, Mikonos motor yat ve yelkenli yat ile gelenlere bolca teklif veriyor .Benzersiz bir renklilik sergileyen Mikonos’un tarihi sokakları gündüz tamamen canlı ve gece güzel bir şekilde aydınlatılıyor. Yerel olarak ‘Rüzgarlar Adası’ olarak bilinen, nefis iklim yıl boyunca tamamen davet ediyor ve bir süper yattan ayrıldıktan sonra tadını çıkarmak için sadece bir şey. Film yıldızları ve sofistike gezginler tarafından doldurulan bir dizi plaj, arkeolojik site ve kaybolmak için kilometrelerce labirent benzeri sokaklar var.

İster tatil ister romantizme dayalı olsun, isterse dinlendirici bir ortamın tadını çıkarma şansı olsun, Mykonos ziyaretçilerine çeşitli seçenekler sunar. Örneğin kasabanın doğu tarafında bulunan geleneksel restoranlar konuklara kasaba ve okyanusa bakan nefes kesen manzaralar sunarken kaliteli ve yerel kaynaklı yemeklerin tadını çıkarabilir.

St Tropez ve Ibiza’nın atmosferine ve karakterine benzer şekilde, görünüşte bastırılmış ada geceleri canlanıyor ve sahile partiye meraklı olanlar için bir kaçış sunan birkaç moda kulübü var.

Süper yat cenneti olan Mykonos, konukları kiralamak için her şeyin en iyisini sunar
Anakarada bulunan sıcak noktalardan yararlanmanın yanı sıra, charter konukları doğal olarak Mykonos’u çevreleyen daha yalıtılmış cazibe merkezlerini keşfetmek için süper yatlarına gitmek isteyeceklerdir. Ziyaret etmek için belki de en heyecan verici yer, tarihi Delos adasıdır. Kiklad takımadalarının mitolojisindeki önemi ile ünlü olan ada, şimdi Yunan tarihine nefes kesici bir bakış sunan ikonik bir arkeolojik sit alanı.

Çok uzak olmayan, ‘Büyük Delos’ olarak bilinen Rhinia Adası, Glyfada, Sten, Lia ve Ambelia’nın dört kumlu plajına ev sahipliği yapıyor. Tamamen ıssız olan ada, charter misafirlerinin kendi özel Yunanistan parçalarına sahip olmalarını sağlıyor. Bu destinasyonlar arasındaki geçit boyunca zümrüt yeşili ile turkuaz mavisi arasında değişen sularla, geri tepmek ve gemide bulunan şişme oyuncaklar ve ihalelerle uğraşmak için zaman harcamak da zevklidir.

Mikonos ve çevresinde pek çok benzersiz şey görme ve yapma fırsatına sahip olan charter misafirleri, partilerinin belirli tatlarını tatmin eden bir güzergah planlamakta zorluk çekmeyeceklerdir.


Yunanistan Yat Kiralama Fiyatları

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör