• Woy Tour

MYBA Charter Show 2020

Ertelendi (Tarihler açıklanacak)

Yatçılık sektöründeki profesyoneller için önde gelen bir etkinlik olan MYBA Charter Show 2020'nin Bareclona'nın Port Vell'i için mükemmel bir süperyat filosunu ağırlaması bekleniyor.32'nci baskısına geri dönen MYBA Charter Show , süper yat sektöründe olanlar için uluslararası takvimde bir dayanak noktası. Dünya standartlarında bir yat dizisini sergileyen şov, brokerlerin kiralık filodaki en iyi üyelerden bazılarını gezmeleri ve müşterileri için ilk elden bilgi toplamaları için önemli bir fırsat.

Şovun Tarihi

Şimdi dördüncü on yılında, sadece sanayi etkinliği 2017'de İtalya'daki önceki adresinden geçiş yaptı. Gösteri, şimdi barındırılacağı OnceOcean Port Vell'in gösterişli ortamına geçmeden önce neredeyse otuz yıl boyunca Cenova'da yapıldı. yakın gelecek için.

Donanma

Akdeniz Yat Komisyoncuları Derneği MYBA tarafından düzenlenen bu yılki seri, muhteşem süperyat seçenekleriyle övünecek. Bu yatları kendileri deneyimlemek için gemiye adım atmanın yanı sıra, brokerler de kaptanlar ve mürettebatla buluşabilir ve ağ kurmayı ve diğer katılımcılarla bağlantı kurmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış bilgilendirici etkinliklere katılabilirler.

Yardımcı Etkinlikler

Merakla beklenen Şefin Yarışması, bu yıl MYBA Charter Show'a geri dönecek. Süper yat şeflerini adım adım ilerleyen yarışmacılar, menülerinde uzman jüri heyetini etkilemekle görevlendirilecek. Bunların yanı sıra, iç ekipler bir Masa Üstü yarışmasıyla jürileri büyülemeye çalışacak ve güverte ekipleri eğlence becerilerini testlere ayrılacak ve yarışmalara biraz eğlence katacak.

MYBA Charter Show 2020'ye katılan yatların herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeriyle konuşun .

Adres OneOcean Port Vell, Barselona

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama