• Woy Tour

MIPIM 2021

Mart (Tarihler açıklanacak)

Cannes'daki Palais des Festivals'e ev sahipliği yapan MIPIM 2021, gayrimenkul sektöründeki tüm önemli oyuncuları bir araya getirecek.



Mart ayında Cannes'in kalbinde düzenlenen MIPIM, emlak piyasasında olanlar için takvimdeki önemli etkinliklerden biridir. 1990 yılında kuruluşundan bu yana, kongre ağ, toplantılar, konferanslar ve forumlar için dört gün boyunca sektördeki en etkili insanlardan bazılarını cezbetti.

MIPIM 2021'den beklentiler

Etkinlikte konut, ofis, perakende, sağlık ve endüstriyel gayrimenkul sektörlerinden katılımcılar ile katılımcılar tarladan diğer insanlarla tanışma fırsatı bulacaklar. Etkinliğin sosyal yönü soirees ve kokteyl partilerinin yanı sıra, geçen yılki bireyin sıkı çalışmasına ışık tutan özel bir ödül töreni ile zenginleştirildi. Bunun yanı sıra, MIPIM 2021'deki stantlara katılan çok sayıda katılımcının olması da bekleniyor ve katılımcıların etkinlik boyunca kontrol edecekleri çok şey var.

MIPIM 2021 için yat kiralama

Palais des Festivals'in yeri MIPIM'i kurumsal yat kiralama için mükemmel bir aday haline getiriyor . Kongre için bir süper yat kiralamak, bir şirketin veya kuruluşun profilini artırmak için harika bir yoldur ve aynı zamanda eğlenceli katılımcılara özel bir üs olarak da hareket edebilir. Şık ve tamamen özel bir yat kiralamak, resmi iş toplantıları yapmak için bir yeriniz ve sektördeki önemli oyuncularla değerli bağlantılar kurabileceğiniz özel bir parti mekanınız olduğu anlamına gelir. Her iki durumda da, statik bir süper yat tüzüğü endüstri akranlarını etkileyecek ve MIPIM 2021 için gerçekten unutulmaz bir bileşen olarak hareket edecektir. MIPIM 2021 için bir yat kiralamayla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen tercih ettiğiniz Oscar Denizcilik ile iletişime geçin .

Adres Palais des Festivals, Cannes

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama