• Woy Tour

MIPCOM 2020S

HAREShare this on FacebookShare this on TwitterShare via EmailPalais des Festivals,


12-15 Ekim 2020


'Dünya eğlence içerik pazarı' olarak adlandırılan MIPCOM 2020, Cannes'in kalbinde dört günlük etkinlik ve etkinlikler için televizyon endüstrisindeki önemli oyuncuları bir araya getirecek.Ekim ayında gerçekleşecek olan MIPCOM 2020, Cannes'daki Palais des Festivals'deki kongreye 14.000'e yakın katılımcı ve 2.000'den fazla katılımcı çekecek . Küresel içerik endüstrisinde olanlar için takvimde önemli bir etkinlik olan MIPCOM , gösterimlere, konferanslara, yüksek profilli toplantılara ve çığır açan ortaklıklara ev sahipliği yapacak.

Program

Neredeyse 25 kilometrekarelik sergi alanında katılımcılar en yeni içerik, teknoloji ve iş modellerini inceleyebilecek, ayrıca ağ kurma ve önemli bağlantılar kurma fırsatına sahip olacaklar. Etkinlik boyunca katılımcıların doğru insanlarla doğru zamanda tanışabilmelerini sağlamak için çeşitli eşleştirme araçları mevcuttur. Etkinlik boyunca özel bir tematik ağ oluşturma programı yürütülecektir. Buna ek olarak, sektördeki en son trendleri inceleyecek ve yeni iş modellerini keşfedecek, sektördeki önemli figürlerin liderliğindeki TV gösterimlerinin ve konferanslarının dünya prömiyeri olacak.

MIPCOM 2020 için Yat Kiralama

Vieux Limanı'na sadece birkaç metre uzaklıkta yer alan MIPCOM 2020, kurumsal yat kiralama kapsamında bir süper yat kiralamak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır . Bir süper yat sadece en üst düzey wow faktörünü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şirketinizin profilini geliştirmek ve endüstri akranlarını etkilemek için güvenli bir yoldur. Kongrede yer alırken, yatınızı istediğinizi yapmak için bir üs olarak kullanabilirsiniz. Gün boyunca bir yat, rahat, şık ve tamamen özel bir ortamda iş toplantılarına ev sahipliği yapabileceğiniz sakin bir kaçış sağlar. Mürettebatın birinci sınıf hizmeti konuklarınızı mutlu edecek, çevrenin mükemmel manzarasını sunacak. Bir yat kiralamanın cazibesine ek olarak, gemide bir partiye de ev sahipliği yapabilirsiniz. Onurlu kokteyl suistlerinden DJ setleriyle tamamlanmış göz kamaştırıcı partilere kadar, kurumsal bir yat kiralama MIPCOM 2020 için tamamen unutulmaz bir bileşen garanti ediyor. Tercih için MIPCOM 2020 konuşmak için bir süperyat kiralama hakkında daha fazla bilgi için Oscar Denizcilik İletişim

Adres Palais des Festivals, Cannes

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama