• Woy Tour

MERMAID GULET

33.70m|5 Kabin |11 kişi| 7  Mürettebat |

Mermaid

33.70 metre uzunluğunda, 7.50 metre genişliğindeki süper lüks yat Mermaid, 7  Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 1 Twin, 3 Double kabin olmak üzere toplam 5  kabini ile 10 misafir ağırlayabilmektedir.

Mermaid Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Mermaid Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Mermaid  güvertesinde siz değerli misafirlerine özel bir jakuzi sunmaktadır.

Mermaid  yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Mermaid yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 7 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir.Misafirlerden ayrı konaklama imkanları bulunan mürettebat;kaptan,aşçı,denizci,housekeeping,mühendis ve servis personellerinden oluşmaktadır.Servis personelleri konforunuz için yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu keyifle yerine getireceklerdir. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.Bölgeye tamamiyle hakim olan kaptanınız sizleri eşsiz koy ve adalara güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Mermaid Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör