• Woy Tour

Melbourne Lüks Yat Kiralamada Yapılacak En İyi 4 Şey

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2020


Ne kadar süre kalmayı planlıyorsanız, Melbourne’de özel bir yat kiralama sırasında görülecek ve yapılacak çok şey var.

Avustralya’nın ikinci büyük şehri olan Melbourne, lüks bir yat kiralama için birçok olanak sunmaktadır. Gerçekten de, ister yelkenli yatla isterse motorlu yatla ziyaret ediyor olun , kıyı başkentinde bir fırsat zenginliği var.

Huşu uyandıran noktalar ile noktalanan seyir alanlarından, etkinlik kiralamaları için ideal bir dizi yıllık armatürlere kadar , hedef sadece önde gelen cazibe merkezleri ile doludur. İlham almak için Melbourne’de özel bir yat kiralamanın keyfini çıkarırken yapılacak en iyi dört şeye bir göz atın.2. Avustralya Açık’a katılın
Grand Slam sezonunun başlangıcını işaret eden Australian Open , her Ocak ayında dünyanın en iyi tenis oyuncularını Melbourne’a getiriyor. Son derece yenilikçi Melbourne Park’ta ağırlanan izleyiciler, önlerinde rekabet eden yetenekler oldukları için çevreleriyle de şaşıracaklar.

Gemi kiralayıcılarının anakaraya çıkmaları için mükemmel bir bahane olan Avustralya Açık, uzun süredir kalabalığın en seçici olanlarını eğlendirme geleneğine sahiptir. Şehrin kalbinde yer alan Melbourne Park, birçok önde gelen restoran ve bardan sadece beş dakika uzaklıktadır ve kiralama yapanların deneyimlerini tamamlamak için son derece lüks bir yemeğin tadını çıkarmalarına izin verir.
Avustralya’nın tüm karakteristik özelliklerini bir araya getiren Melbourne, muhteşem bir süper yat kiralama hedefi yaratıyor
2. Mornington Yarımadasını keşfedin

Şarap imalathaneleri ve yuvarlanan manzaralarla şaşaalı Mornington Yarımadası, hareketli şehirden daha da fazla olanak sunuyor.

Bir dizi dost yunus tarafından doldurulan yarımada, Melbourne’un son teknoloji marinalarına kolayca ulaşılabilir ve gemi kiralayıcıları için bazı olağanüstü seyir alanları sağlar.

Melbourne’un hızlı temposuna ideal bir alternatif olan çeşitli sıralı plajlar, anakaraya bir geçit yapmadan önce şımartmak için doğru miktarda huzur sağlar.

Mornington Yarımadası’nın güzelliği tamamen bozulmasa da, gerekli arzuları yerine getirmek için küçük bir butik spa seçkisi mevcuttur.

3. Melbourne Kupasına katılın


İngiltere’de Royal Ascot ve Fransa’da Arc De Triomphe bulunurken, Avustralya’da Melbourne Cup vardır.

Dünyanın en prestijli yarışlarından biri, etkinliği çevreleyen benzersiz Avustralya atmosferi onu tamamen benzersiz bir deneyim haline getiriyor.

Melbourne’daki Flemington Hipodromu’nda yapılan gemi kiralayıcıları, uzun yıllar boyunca ortaya çıkan ve en iyi giyimli kadın ve erkeklere önemli ödüller veren bir gelenek olan ‘Sahadaki Modalar’ ile de ilgilenecek.
250 kilometreden fazla kıyı şeridine sahip olan Melbourne, bir gemi kiralama cenneti
4. Kasabaya gelin

Sidney’e benzer olarak Melbourne, güneş battığında canlanan inanılmaz çeşitli restoran ve barlara ev sahipliği yapar.

Parlak şehir ışıkları ile aydınlatılan, dünyaca ünlü birkaç restoran, şehirde unutulmaz bir geceye çıkmadan önce örneklenmeyi çağırıyor.

Richmond’dan Carlton’a, sunulan cazibe merkezleri görünüşte sonsuzdur ve her ziyaretçinin zevklerini tatmin edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Yat KiralamaGöcek Yat Kiralama İçin,

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör