• Woy Tour

Mediterranean Yacht Show 2020

İptal edildi (Tarihler açıklanacak)

Yunanistan'ın süper yat sektörüne dikkat çeken yalnızca endüstriye özgü Mediterranean Yacht Show 2020, sahil kasabası Nafplion'da bir başka muhteşem filo sergileyecek.Bu Mayıs ayında yedinci baskıya dönecek olan Akdeniz Yat Fuarı , Yunanistan'da güneş altında beş adet aksiyon dolu yat turu ve ağ oluşturma fırsatına ev sahipliği yapacak. Yunan Yatçılık Derneği (GYA) tarafından düzenlenen şov, Akdeniz kiralama sezonunun başlamasıyla aynı zamana denk geliyor .

Yunan kiralama pazarı

Gösteri, katılımcıların Yunan tüzük lisansı almış yat filosu hakkında daha fazlasını keşfetmeleri için mükemmel bir yoldur. Brokerler sadece yatları gezmek ve müşterileri için ilk elden bilgi toplamakla kalmaz, aynı zamanda kaptanlarla ve mürettebatla da tanışıp bağlantı kurabilirler. Bu rahat ortamda yatçılık uzmanları, yatların müşterileriyle ilgili istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyacak şekilde daha geniş bir bilgi sağlamak için içeriden tavsiye alabilirler.

Ayar

Mora yarımadasında düzenlenen şov, katılımcıların Yunanistan'ın seyir alanlarını kavramaları için değerli bir fırsat sunuyor  . Gösteri yıldan yıla büyümeye devam ediyor ve şimdi parlak motorlu yatlar , lüks guletler ve etkileyici yelkenli gemilerin çeşitliliği ile övünüyor . Bu geniş yat yelpazesi, gösteri yapanların etkinlik sırasındaki zamanları inceleyecekleri çok şey olmasını sağlar. Rahat ortamı tamamlayan katılımcılar, süper yat mürettebatından rekabetçi eğlencenin tadını çıkarabilir. Şefin rekabeti her zaman kalabalık bir zevktir, süperyat şefleri hakimleri vuracak ısmarlama bir tatma menüsü oluşturmak için mücadele ediyor. Yanında, hostesler masa dekorasyon becerilerini etkilemek için kafa kafaya gidecekler. Bu kazanan kombinasyon, Akdeniz Yat Fuarı'nın gelişen başarısını ve popülaritesini garanti ediyor. Gösteriye katılan charter yatlardan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin .

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama