top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

Marmaris Yat Kiralama Rehberi

TÜRK RİVİERASI'NIN KALBİ


Yat kiralama tatilleri söz konusu olduğunda, Türkiye'nin Marmaris'i tanıtım gerektirmiyor. Süperyat'ın dünyanın dört bir yanından seyahat ettiği bir merkezdir ve burada yaz ayları, ziyaretçilerin sadece Akdeniz'in sunabileceği tür hedonizm arayışı ile canlanır.


Türk Rivierası'nın kalbinde yer alan Marmaris kasabası, tepenin üstüne tünemiş, güzel körfeze ve ötesine bakan ünlü Osmanlı kalesi ile taçlandırılmıştır. Her ne kadar her tür seyahatçinin sonsuza kadar popüler olmasına rağmen, bu liman kenti yelken ve yat binasında dolu bir tarihe sahiptir, bu nedenle bir süper yat tatilinin lüksünü yaşamak isteyenleri karşılamak için her seviyede donanımlı hale getirir. Seyahat programınızdan ne arıyorsanız, bu liman kasabası, muhteşem tarihi mekanlardan doğal güzelliğe ve Bar Street'in ünlü canlılığına kadar her şeye sahiptir.

Ayrıca dalış meraklıları için bir alan ve çevresinde ve çevresinde 52 dalış siteleri övünme. Bunların en iyi bilinenlerinden biri, yerel olarak 'baca' olarak bilinen ve derinliklerin 5 ila 50 metre arasında değiştiği ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli dalgıçlar için mükemmel kılan Baca Mağarasıdır. Tabii ki karada da yapılacak çok şey var ve kaçırılmaması gereken canlı Kapalı Çarşı. Mücevher ve muhteşem deriler için pazarlık yapın, en sevdiğiniz baharatları seçin ve renkleri, kokuları ve atmosferi meşe edin.

Karada yüksek oktanlı bir aktivite yaşamak istiyorsanız, kırsal kırsal alanda bir jee safari yapın. Genellikle güneş doğuşundan başlayarak, Marmaris'in merkezindeki koşuşturmadan uzakta ormanların, sahil köylerinin ve akarsuların bir karışımını görmenin yanı sıra dağlara giden dolambaçlı yollardan manzaraları görmek için harika bir yoldur. Sonra, enerjik bir günün ardından, geleneksel bir Türk hamamından daha iyi bir rüzgar yoktur. Kanuni Sultan Süleyman için inşa edilen Marmaris'in Süleymaniye Hamamı, 16. yüzyıldan kalma muhteşem bir binanın çevresinde bir ovma ve masajın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yat kiralama güzergahının bir parçası olarak Marmaris, görülmeye değer birçok çevre alanına sahiptir. İçmeler'de daha sessiz plajlar ve bazı büyüleyici sahil restoranları bulunabilir ve Turunç'un güzel manzaralı ve dağlık ortamı dinlenmek için mükemmeldir. Tabii ki bu çarpıcı sahil şeridi boyunca yat tatilinizi hatırlamak için sayısız nokta var, bu yüzden sizin ve partiniz için en iyi seçenekleri bulmak için charter komisyoncunuzla konuşun.

Berrak Türk sularında özel bir yatçılık tatili ile ilgileniyorsanız,  kiralanabilecek tüm Türkiye Lüks Yat Kiralamalarını görüntüleyin  .

261 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama