top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

Mandarin Oriental

CENNET MANZARALI BODRUM SAHİL KULÜBÜKendi limanına ve lüks olanaklara sahip olan Mandarin Oriental, Türkiye'yi keşfetmek isteyen yat kiralama konukları için en sıcak noktalardan biridir.

Şık Göltürkbükü kasabasının yakınında bulunan Bodrum'daki Mandarin Oriental, ödüllü kardeş otelleriyle aynı seçkin ve son derece özel doğayı paylaşıyor.         Daha yaygın olarak 'Cennet Koyu' olarak bilinen güzel bir kapalı giriş olan Cennet Koyu'na bakan yamaç oteli ve plaj kulübü, ziyaretçileri özel bir yoga stüdyosu, son teknoloji su sporları merkezi ve perdeli plaj kabinlerinden yararlanmaya davet ediyor.        Gerçekten onu yakındaki diğer plaj kulüpleri ve tatil köylerinden ayıran şey, onun büyüklüğü. 150 dönüm üzerinde uzanan tesiste iki özel plaj, beş tasarımcı mağazası, üç katlı bir spa ve etkileyici sekiz restoran bulunmaktadır. Nihayetinde konuklar Bodrum'daki Mandarin Oriental'i ziyaret ederken tamamen yeni bir dünyaya giriyor. Dahası, özel marina, Doğu Akdeniz yat kiralamalarının bir parçası olarak bu mekana kolayca erişmenizi sağlar .

Türk Rivierası'nda şık bir yerleşim bölgesi

Özel yat limanı, Doğu Akdeniz yat kiralaması kapsamında bu mekana kolayca erişmenizi sağlar.

Derinlemesine kapsayıcı ve bütünsel bir deneyim için, spaya yapılan her ziyaret, geleneksel tedavilerden hangisinin en iyi sonuçları sağlayacağını belirlemek için ayrıntılı bir danışma ile başlar. Benzer şekilde, çeşitli restoranlarda bulunan mutfak çeşitleri konukların istedikleri zaman, istedikleri zaman şımartmasına izin verir.   Dahası, zengin iç mekanlar Hermes butiklerinin tasarımının arkasındaki saygın İtalyan mimar Antonio Citterio tarafından tasarlandı - bu nedenle bir lokma yemek için iç mekana adım atmanın her nedeni var.          Kısıtlı A-list normalleri arasında, film yıldızları Uma Thurman ve Salma Hayek, güverte üzerinde birkaç kez güneşlenirken görüldü. Morgan Freeman'ın ayrıca tesiste özel bir süit kiraladığı da biliniyor.      Tesis çoğu lüks yat için mükemmel bir şekilde erişilebilirken  , limana erişmek için çok büyük olanlar için de bir helikopter pisti bulunmaktadır. Ege kıyı şeridinde ve gerçekten de Akdeniz'de dinlenmek için en iyi yerlerden biri olan Mandarin Oriental, Türkiye'de yat kiralama tatili sırasında ziyaret etmek için mükemmel bir yer .


231 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama