• Woy Tour

Loro Piana Superyacht Regatta 2020

ertelendi (Tarihler açıklanacak)

İkonik bir tekne yarışı etkinliği olan Loro Piana Süperyat Regatta, bir soyağacı yelkenli yat filosunun Porto Cervo sularına döndüğünü görecek.Haziran ayında beş gün boyunca Loro Piana Süper Yat Regatta, Sardunya'nın kuzey kıyılarındaki Costa Smeralda sularına daha hızlı aksiyon ve su heyecanını getirecek . Akdeniz yat kiralama sezonunun başlangıcını gösteren prestijli İtalyan yarışları, Yacht Club Costa Smeralda'da (YCCS) zarif bir ortamı, dostça rekabet ve kapsayıcı bir dostluk ruhu ile birleştiriyor.

Yarışlar

Superyacht Regatta'ya 20 lüks yelkenli yat seçkisi katılacak ve La Maddalena takımadaları çevresinde çeşitli zorlu kurslara katılacak. Üç benzersiz bölümden birinde zirveye çıkacaklar; Seyir, Performans ve Güney-Rüzgarlar, özellikle Güney Afrika tersanesi tarafından inşa edilen yatlara hitap ediyor. Bu alanda mevcut 50'den fazla parkurla, yarış pisti hava koşullarına göre yarışların her günü açıklanacaktır - bunlar genellikle İtalya'nın bu cebinde son derece elverişli , makul rüzgarlar ve mükemmel netlik ile. Ancak geçen yıl, tekne yarışı yelken eylemini engelleyen bir rüzgar eksikliği nedeniyle önceden plan yapmak istiyordu. 2019, her zamanki dördü yerine beş günlük bir yarış formatını tanıtan ilk yıl oldu. Aynı zamanda 50 metreden büyük çoklu gövdelerin katılmasına izin veren ilk yıl oldu ve bu yeni yarış kuralının önümüzdeki yıllar boyunca uygulanması bekleniyor.

Ayar

Her zamanki gibi, zarif YCCS kulüp binası kokteyl suare, yat atlama ve ödül törenleriyle zenginleştirilen zengin bir kıyı sosyal programına mükemmel bir zemin hazırlayacaktır. Bir üzerinde olanlar Porto Cervo yat kenardan izlemek mümkün olacak, ve sayısız fırsatlar yatçılık uzmanları ile özel etkinliklere yer, şebekeyi almak ve yelken topluluğu ile deneyimi yaşamasını bekleyebilirsiniz. Superyacht Regatta'ya çok sayıda deneyimli kayakçı ve yelken uzmanı katılacak , ancak etkinlik aynı zamanda bir tekne kiralama tüzüğünün eşsiz sevincini yaşamak isteyenler için harika bir aday . Seyirciler ve katılımcılar, Sardunya'nın büyüleyici ortamından yararlanabilir, çünkü yarışlar bu İtalyan adasının rakipsiz güzelliğine gerçekten ışık tutuyor. Parlak güneş, toz kumlu plajlar ve kristal berraklığında turkuaz su, bu yarışmayı Batı Akdeniz'in en iyileri arasında yapar ve lüks bir yat kiralayanlar için mutlaka ziyaret edilmelidir .

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama