• Woy Tour

Les Voiles de Saint Barth 2020

Ertelendi (Tarihler açıklanacak)

Resmi olarak Les Voiles de Saint Barth olarak adlandırılan Richard Mille, yarışların 11. baskısı, Karayipler'in kalbine bir başka mükemmel yelkenli yat filosu getirecek.12-18 Nisan 2020 arasında çalışan Les Voiles de Saint Barth 2020, St Barths adasını bir aktivite kovanına dönüştürecek. Eylemi emmek isteyen deneyimli denizcileri ve seyircileri çeken etkinlik, köpüklü bir kıyı kenarındaki sosyal gündemin yanı sıra beş günlük yelkencilikten oluşuyor.

Yarışlar

Les Voiles de Saint Barth'ın 2020 baskısına yaklaşık 70 yatın katılması bekleniyor ve yatlar performansa göre altı sınıfa ayrılıyor. Devreler Gustavia çevresinde gerçekleşir ve gün hava koşullarına göre ilan edilir. Katılımcılar, sudaki hassasiyet ve doğruluğu test etmeyi amaçlayan zorlu kurslar bekleyebilirler. Genel sonuçların yanı sıra, Richard Mile Maxi Kupası da geçen yıl ilk kez tanıtıldıktan sonra geri dönecek. Belli bir rotada en hızlı zamanı yakalamayı başaran mürettebata verilir ve hızla çok beğenilen bir övgü haline gelir.

Sosyal zamanlama


Her zaman olduğu gibi, sudaki eylem canlı bir sosyal programla tamamlanmaktadır. Katılımcılar canlı müzik, DJ setleri ve havai fişek gösterileri ile ışıltılı partiler tarafından göz kamaştırmayı bekleyebilirler.
Bu, etkinliğe katılanların Karayip yelken yelken topluluğu içinde ağ kurabilmelerini ve aynı zamanda arkadaşlığın kapsayıcı ruhunu vurgulayabilmelerini sağlar.

Regatta kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz , lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin .

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama