• Woy Tour

KAYA GUNERI PLUS GULET

35m | 6 Kabin | 14 kişi | 4 Mürettebat |

Kaya Guneri Plus

35 metre uzunluğunda, 7,45 metre genişliğindeki süper lüks yat Kaya Güneri Plus , 4 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Triple,2 Double, kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 14 misafir ağırlayabilmektedir.

Kaya Guneri Plus Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Kaya Guneri Plus Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Kaya Guneri Plus yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Kaya Guneri Plus yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 4 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.

Kaya Guneri Plus Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör