• Woy Tour

KAPTAN MEHMET BUGRA GULET

39m | 8 Kabin | 18 Kişi |

Kaptan Mehmet Bugra

39 metre uzunluğunda, 8,20 metre genişliğindeki süper lüks yat Kaptan Mehmet Buğra, 6 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Triple,4 Double kabin olmak üzere toplam 8 kabini ile 18 misafir ağırlayabilmektedir.

Kaptan Mehmet Bugra Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Kaptan Mehmet Buğra Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Kaptan Mehmet Buğra güvertesinde siz değerli misafirleri için özel bir jakuzi bulunmaktadır.

Kaptan Mehmet Buğra yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Kaptan Mehmet Bugra yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 6 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir.Misafirlerlerden ayrı konaklama imkanı bulunan mürettebat;kaptan,aşçı,denizci,housekeeping ve servis personellerinden oluşmaktadır.Servis personelleri konforunuz için yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu keyifle yerine getireceklerdir. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.

Kaptan Mehmet Bugra Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör