top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

KANARYAM GULET

27.80m | 5 Kabin | 13 Kişi | 4 Mürettebat |

Kanaryam

27.80 metre uzunluğunda, 7. metre genişliğindeki Gulet Kanaryam yüksek kalitede bi yattır. 4 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 3 Twin kabin olmak üzere toplam 5 kabini ile 10 misafir ağırlayabilmektedir.

Kanaryam Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Kanaryam Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Kanaryam yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Kanaryam yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 4 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı keyifle karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Kanaryam Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page