• Woy Tour

İBİZA

Sahil ritimleri: 2020’de İbiza’daki En İyi 10 Plaj Kulübü

Nihai plaj kulübü deneyimi arıyorsanız, Ibiza gidilecek yer. Nikki Plajı’ndan Nassau’ya, bu mekanlara özel bir yat kiralama ile erişebilirsiniz ve sizin ve charter partiniz için tüm kutuları işaretleyen birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

İster gece gündüz ünlü çivili sıcak noktalarda parti yapmak isteyin, isterse elinizde taze bir kokteylle dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız, kumlu bir plajda sizi bekleyen bir şezlong var.

Bu mekanların birçoğu size ve misafirlerinize yatınız ve bu buzlu plaj barları arasında rahat erişim sağlayan özel bir ihale hizmeti sunmaktadır.

Aşağıda, 2020 için İbiza’daki en iyi plaj kulüpleri için en iyi önerilerimizi bulacaksınız.

1. Nassau Beach Kulübü

Göze çarpan eğlence ve temalı geceler

Yalınayak-şık ve glitz ve cazibe arasında mükemmel dengeye sahip olan Nassau, İbiza’nın kalabalık için tercih edilen plaj kulübü haline geldi. Sunulan çeşitli olanaklara sahiptir, bu nedenle charter partinizde herkese uygun bir şey bulacaksınız ve Ibiza’nın en hareketli plajlarından Playa d’en Bossa’da elverişli bir konumda yer almaktadır.

İfade girişi yapmak istiyorsanız, sizi kıyıya götürmek için bir yat servisi mevcuttur. Oraya vardığınızda, bir şezlonga batabilir ve yerleşik DJ’lerin ve şovmenlerin sesinin, güneş ışığını emmek için eğlenceli ve canlı bir gün için sesi ayarlamasına izin verebilirsiniz.

Sahilde rahat yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz, ancak restoranın zarif ortamı sizi içeride cezbedecektir. Soğutulmuş bir bardak rosé veya meyveli bir kokteylle tamamlanan klasik Akdeniz ve Japon yemeklerinin tadını çıkarın.

Geceleri, Nassau parti merkezine dönüşüyor. Erken saatlere kadar canlı müzik, DJ setleri ve göz kamaştırıcı ışık gösterileri bekleyebilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör