top of page
  • Yazarın fotoğrafıWoy Tour

Here Comes the Sun, Bu Kış Meksika’da Kiralama Durumunu Ortaya KoyuyorKüresel charter filosunun en etkileyici yatlarından biri olan Here Comes the Sun , lüksün en yüksek noktasında bir yattır. Amels’in yüksek kaliteli işçiliğiyle damgalanmış ve çok çeşitli modern olanaklarla donatılmış olan otel, misafirlerinin en konforlu ve keyifli charter tatilini tecrübe etmesini de sağlıyor.


Bu kış, Meksika’nın büyüleyici seyir alanlarını keşfedecek ve charter misafirlerinin bu renkli ve canlı bölgenin büyüsünü keşfetmesine izin verecek. Dünyanın en iyi dalış alanlarından bazılarıyla konuklar, balinalardan gökkuşağı balıklarına kadar çeşitli vahşi yaşam yelpazesiyle karşılaşmayı bekleyebilirler. Toz kumlu plajlar açık mavi bir denizle doludur ve antik Maya harabeleri, iç kısımlardaki vızıltılı şehirleri zıtlaştırır.
Burada Meksika'da Güneş geliyor ön planda misafir ona ona su ile bakıyor


Meksika'da deniz yüzeyinin altında kaplumbağa, yukarıda görülen ada

Gemide uzun havuz Sun ana güverte geliyor
Lüks yatta güneşlenme alanı Güneş geliyorGeniş dış güverte alanına sahip motor yat , güneşin tadını çıkarmak, açık havada yemek yemek ya da sadece Meksika’nın muhteşem manzarasının tadını çıkarmak isteyen konuklar için geniş noktalara sahiptir. Özellikle popüler bir mekân olacağından emin olun, ana partinin her üyesini barındıracak kadar geniş olan ana güvertede gömme havuz. Hemen altında, cömert plaj kulübü davetkar bir şekilde bekliyor, kristal sulara kolay erişim ve muhteşem su oyuncakları seçimi vaat ediyor.

Serinletici bir yüzmenin ardından konuklar, plaj kulübünde büyük bir barın yanı sıra sauna ve buhar odası da bulacaklardır. Arkanıza yaslanıp güneşte gevşemek isterse, cömert bir spa havuzunun cabanas ve şezlongların ortasında oturduğu güneşlenme güvertesine gidebilirler.

Özellikle popüler bir mekân olacağından emin olun, ana partinin her üyesini barındıracak kadar geniş olan ana güvertede gömme havuz.

Buradaki atmosfer, ıslak bir bar, yemek düzeni ve daha fazla mahremiyet için güneşlik köşelerinde uzanma seçeneği ile rahat ve keyifli.

Lüks yatın iç mekanları rahat ve sakin bir ortam yaratan hafif ahşaplar, dokulu yüzeyler ve yumuşak halılarla döşenmiştir. Yatıştırıcı plaj kulübü teması, toplam 12 konuk uyuyan 10 kabini boyunca uzanır. Vinç Tasarımı, iç mekanlarından sorumludur ve doğal ışığını ve okyanusla bir arada olma hissini en üst düzeye çıkardı ve altı güvertesinde zarif ve zengin yerleşik alanlar yarattı.Beyaz kum plaj, masmavi okyanus ve cliff Maya kalıntıları ile Meksika sahil
Lüks yatta açık havada yemek ve oturma alanı İşte Güneş Geliyor

Lüks yat burada Sun sundeck spa havuzu ve güneş yastıkları geliyorDenize sıfır ve güvenilir bir seçenek olan Here Comes the Sun, 2017’nin en heyecan verici ve en büyük lansmanlarından biriydi. Charter yat olarak çok fazla deneyime sahip ve geçmiş kiralama şirketlerinden parlayan incelemelerle karşılandı.

Meksika’daki ilk fırsatlarından yararlanmayı seçen konuklar, bu muhteşem bölgenin el değmemiş güzelliği ile büyülenecek. Yat kiralamalarının esnekliği, zengin deniz yaşamına daha da yaklaşmalarına ve tenha plajları ve dövülmüş pistten çıkma koyları ziyaret etmelerini sağlayacaktır.

Süper yat, 2019 yazında Akdeniz’in ışıltılı sahil şeridini geçeceği kiralama için kullanılabilirliğini de tanıttı. Rüya yat kiralama tatilinizi rezerve etmek için asla erken olmadığını kanıtlayan süperyat, Güney Fransa ve İtalya’daki Amalfi Sahili dahil olmak üzere popüler destinasyonlara vuracak.
Charter yat ana salonu İşte güneş geliyor


Lüks Yatta Sinema Salonu İşte Güneş Geliyor

Motor yatta kabin burada güneş geliyorİşte güneş su üzerinde3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page