• Woy Tour

GRACE 1 GULET

30m|6 Kabin |12kişi |5 Mürettebat |

Grace 1

30 metre uzunluğunda, 7.60 metre genişliğindeki lüks yat Grace 1 , 5 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Twin, 2 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Grace 1 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Grace 1 Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Ayrıca Grace 1 güvertesinde mavinin eşsiz manzarası karşısında bir jakuzi bulunmaktadır.

Grace 1 yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte mahremiyet istediğiniz her an da size bunu sunacaklardır.

Grace 1 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör