• Woy Tour

EYLUL DENIZ 2 GULET

31m | 4 Kabin | 8 kişi |

Eylül Deniz 2

31 metre uzunluğunda, 7.30 metre genişliğindeki süper lüks yat Eylül Deniz 2, 4 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Twin kabin olmak üzere toplam 4 kabini ile 8 misafir ağırlayabilmektedir.

Eylül Deniz 2 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Eylül Deniz 2 Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Eylül Deniz 2 Yat Master kabininde misafirlerine özel bir jakuzi mevcuttur.

Eylül Deniz 2 yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Eylul Deniz 2 yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 4 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir. Bölgeye tamamiyle hakim olan Kaptanınız tur boyunca en güzel koy ve adalara sizi güven içerisinde ulaştıracaktır. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.

Eylül Deniz 2 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör