• Woy Tour

Explorer Yat SuRi, Bu Kış Güney Pasifik Adaları Etrafında


Gerçek bir keşif teknesi olan SuRi , 1978 yılında Halter Marine tarafından piyasaya sürüldü ve 2012’de büyük ölçekli bir tamirden geçti. Şimdi çok çeşitli modern olanaklara sahip olan konukları, bir yat kirala macerasının tadını çıkarırken konuklarının lüksün kucağında yaşamasını sağlayacak. Bu kış Güney Pasifik’te.

Bazı eylemler isteyenler için iyi donanımlı motor yat, helikoptere ve deniz uçağına ev sahipliği yapıyor ve göklerde yükselen heyecanlı anlar için. Uçan teçhizatının üstünde, repertuarının sadece bir kısmını adlandırmak için Seabobs, Jet-Skis, Water-Skis ve Hovercraft’tan oluşan ana güvertesindeki geniş garaja yerleştirilmiş neredeyse sayısız su oyuncakları var.
Süper yat Suri koltuk oturma ile güneşlenme jakuzi


Superyacht Suri güneşlenme terası, jakuzili ve şezlonglu

Süperyat Suri helikopter pistiGeniş açık güverte alanı ile konukları, Güney Pasifik’in sıcak havalarından ve büyüleyici manzaralarından en iyi şekilde yararlanmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Güneşlenme terası açık havada yemek yemenin yanı sıra cömertçe orantılı bir Jakuzinin ortasında dinlenmek ve rahatlamak için özel noktalar sunmaktadır. Gün boyunca huzur ve sükunet içinde kendinizi şımartın ve güneş akşam mistik bölgeye yerleşirken ıslak barda bir kokteyl yudumlayın.

Konuklar kapalı mekanda dinlenmek isterse, camla çevrili bir salon, gayri resmi bir yemek ve yıldızlarla boğulmuş bir gökyüzünün manzarasını seyrederken arkanıza yaslanıp rahatlayabileceğiniz yerler sunmaktadır. Alan, konukların rahat olması ve birlikte vakit geçirmekten keyif almaları için konforlu ve keyifli bir ortam sunan yatın görkemli gökyüzü salonuna bitişiktir.

Memnun kaldığı bir diğer özellik de, medya odasının zemininde, konukların deniz yüzeyinin altına bir göz atabileceği cam paneller. Yatın karnında bulunan konuklar, su altı aydınlatması ile mükemmel bir şekilde aydınlatılan boşta kalan deniz canlıları olarak şaşkına dönmeye hazırlanmalıdır. Medya odasının ilerisinde, konuklarının her ihtiyacını karşılayacak çok çeşitli ekipmanlara sahip iyi stoklanmış bir fitness merkezi bulunmaktadır. Bu güvertede spa ve yoga alanı da bulunmaktadır.
Lüks Yat Suri Cam Salonu


Superyacht Suri gemide medya odasında cam zemin

Superyacht Suri misafir odası ve beşik


Süper yat, yedi kabinde 12 misafiri rahatça ağırlayabiliyor. Nötr renk paleti, rahatlık ve sükuneti vurgulayan temiz ve çağdaş bir iç mekana sahiptir.

Suda yetkinliğini kanıtlayan seçkin tesisler ve yılların tecrübesi ile konuklar, SuRi’de Güney Pasifik’teki adaların aşırı dağılmasından geçerek kendilerini rahat hissetmelidir. Tahiti’nin güneş sırılsıklam plajlarından Fiji’nin göz kamaştırıcı mavi lagünlerine kadar, dünyanın bu köşesi bir cennet dilimi vaat ediyor.
Superyacht Suri profil çekimi


Kumlu ve mavi deniz ile Güney Pasifik Adaları

Tahiti su yüzeyinin altında turtle3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör