• Woy Tour

ELIF NIL GULET

25m |6 kabin |12 kişi | 3 Mürettebat |

Elif Nil

24 metre uzunluğunda, 6,50 metre genişliğindeki Gulet E. Nil yüksek kalite de bir yattır. 3 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 4 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Elif Nil Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan E.Nil Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

E.Nil yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV, DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Profesyonel ve eğitimli personeliyle her an yanınızda hazır olmakla birlikte istediğiniz zamanlar da da yalnız kalabilmektesiniz. Kaptan,aşçı ve denizci olmak üzere 3 mürettebatın kendine ait kamarası bulunmaktadır.

Elif Nil Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör