• Woy Tour

East Med Yacht Show 2020

Piraeus, Greece

8-11 Mayıs 2020


Yunan yatçılık sektörü için takvimdeki en önemli etkinliklerden biri olan sadece endüstriye yönelik East Med Yat Fuarı, Mayıs ayında Atina yakınlarındaki Pire'de bir başka başarılı baskı için geri dönecek.Neredeyse yirmi yıldır devam eden East Med Yacht Show, bölgedeki en büyük yat fuarlarından biri olarak ününü pekiştirdi. Katılımcılar arasında charter brokerleri, yatçılık profesyonelleri, seyahat acenteleri ve medya temsilcileri bulunmaktadır. Yılda binlerce ziyaretçi çekmek, bu Helenik Profesyonel Yat Komisyoncular Derneği ve Yunan Profesyonel Yat Sahipleri Derneği tarafından organize edilen yakından dönüş çalışmalarında Yunanistan ‘ın turizm kurulu.

2020 baskısından ne beklenir

Şov, motor yatlardan ve yelkenli gemilerden katamaranlara ve lüks guletlere kadar çok çeşitli yatları ağırlayacak . Gösteri yapanlar, ilk elden bilgi toplayarak ve kendilerini tanıtan geniş ağ fırsatlarının tadını çıkararak, sergilenen yatları gezebilecekler. Sudaki hareketin yanı sıra, çeşitli yatçılık ürün ve hizmetlerinin yanı sıra Doğu Akdeniz'in yat kiralama tatilleri için büyük kapsamını aydınlatmak için bol miktarda katılımcı olacak . Katılımcılar için aksiyon dolu dört gün sağlamak için çok sayıda canlı sosyal fonksiyon ve yatçılık semineri olacak. Şovdaki yatlardan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin .

SADECE TİCARET GÖSTER Bu etkinlik halka açık DEĞİLDİR. Herhangi bir yatla ilgileniyorsanız, incelemek ve sizin adınıza mürettebatla buluşmak için lütfen brokerinizle iletişime geçin.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama