• Woy Tour

DIAMOND LILA GULET

30m | 6 kişi | 12 kişi | Fethiye

Diamond Lila Guleti

Diamond Lila

Diamond Lila Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

30 metre uzunluğunda, 6,50 metre genişliğindeki lüks yat Diamond Lila, 5 Mürettabat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 1 Twin,4 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Diamond Lila Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Ayrıca Diamon Lila güvertesinde misafirlerine özel bir jakuzi mevcuttur.

Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Diamond Lila yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur boyunca size eşlik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte yalnız kalmak istediğiniz zamanlarda da size bunu sunacaklardır.

Diamond Lila Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

#diamondlila #gulet #kiralama #kiralık

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör