• Woy Tour

DENIZ 61 GULET

24m | 5 Kabin | 10 Kişi | 4 Mürettebat |

Deniz 61

24 metre uzunluğunda, 7.65 metre genişliğindeki lüks yat Deniz 61, 4 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 2 Triple, 2 Double kabin olmak üzere toplam 5 kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Deniz 61 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Deniz 61 Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Deniz 61 yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Deniz 61 yatı sadece yüksek kalite yapı ve mobilyalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece profesyonel, deneyimli 4 kişilik ekibiyle lüks hizmet sunar. Bu ekip kaptan, aşçı, denizci ve servis personelinden oluşmaktadır. Tur boyunca size eşik edecek olan personelin konaklaması için ayrı kabinler bulunmaktadır. Mürettebat tekne içi günlük faaliyetleri organize etme, temizlik, servis, yeme-içme, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılarlar. Konukların güvenliği ve rahatlığı için özel bir eğitim almış ve buna bağlı olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda olmakla birlikte yalnız kalmak istediğiniz zamanlarda da size bunu sunacaklardır.

Deniz 61 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör