• Woy Tour

DAIMA GULET

42.50m | 5 Kabin |10 Kişi | 7 Mürettebat |

Daima

42,50 metre uzunluğunda, 8,50 metre genişliğindeki süper lüks yat Daima, 7 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 1 Master, 2 Twin,2 Double kabin olmak üzere toplam 5 kabini ile 10 misafir ağırlayabilmektedir.

Daima Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Daima Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Daima yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Tüm detaylar Akdeniz ve Ege’nin eşsiz sularında lüks bir otel konforunu tecrübe etmenizi sağlamak için özenle düşünülmüş, bu kapsamda yat turunuz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar ile donatılmıştır.Daima yatının yüksek kalitedeki yapısı ve lüks dizaynı yanında, her biri mavi tur servis ve hizmetleri konusunda profesyonel 7 kişilik mürettebat tatiliniz boyunca hizmetinizdedir.Mürettebat için ayrı yaşam alanı ve konaklama imkanı vardır.Özenle seçilmiş tekne personeli; kaptan,aşçı,housekeeping,denizci,servis personelleri ve mühendis den oluşmaktadır.

Daima Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör