• Woy Tour

Daha Akıllı Kiralama: Akdeniz Yat Kiralama Rezervasyonunuzu Hemen Yapmak İçin 6 Neden

Daha akıllı kiralama: Akdeniz yat kiralama rezervasyonunuzu hemen yapmak için 6 neden.

Akdenizin yaz mevsiminde olması bir hedef olmasısır değil. Güney Fransa’nın vızıldayan kasabalarından Yunanistan’ın güneş batmış adalarına kadar, oldukça popüler bir yer.

Bölge, yılın en çok beklenen olaylarına ev sahipliği yapıyor ve her zaman bir A listesi kalabalığını çekiyor. Bununla birlikte, tüm cazibenin arkasında büyük bir planlama var. Mükemmel süperyat rezervasyonu yapmaktan, tarife tarifeleri üzerinde anlaşmaya ve mükemmel güzergahı düzenlemeye kadar, unutulmaz bir tatil yaratmak için ideal.
1. Daha zengin bir süperyat seçimi
Akdeniz'de lüks yat kiralama maceralarına gelen birçok süperyatın bulunduğu Nice'de yoğun bir marina
Charter için heyecan verici süperyatlar yüksek talep görüyor. Gerçekten de yüksek talep. Bunu göz önünde bulundurarak, tatilinizi yaz öncesinde rezervasyon yaptırın.

Basitçe söylemek gerekirse, rezervasyonunuzu geciktirmek, kalbinizi koyduğunuz süperyatta kaybolma riskiniz olduğu anlamına gelir.

Alternatif olarak, hala bir yat arayışı içindeyseniz, karşılaştırılacak çok şey olması, sizin ve partinizin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayanı bulmanızı sağlayacaktır.

İster kiralık en yeni motoryatla ilgilenmek ister yelkenli yatta yaşamayı tercih etmek olsun, önceden rezervasyon yaptırmak, çok daha büyük bir seçeneğiniz olduğu anlamına gelecektir.
2. Mükemmel bir seyahat programı oluşturmak için daha fazla zamanAkdeniz'de yaz 2020 charter sezonunda bir luury superyachts filosu mucizeler kıyıları dışında bir Yunan plaj ziyaretGelecek yıllarda hakkında konuşacağınız unutulmaz tatiller sadece tesadüfen gerçekleşmez. Hayır, gereksinimlerinizi anlayan ve onlara uygun bir güzergah belirleyen bilgili bir kiralama komisyoncusuyla konuşmak için her zaman olumlu sonuç verir.

Bu Haziran ayında İyonya’da adaya atlamak için biraz zaman harcamak ister misiniz? Şimdi brokerınızla konuşmaya başlayın ve Yunanistan’ın en iyi adalarında duran benzersiz bir güzergahda tatilinize başlayın.

Nihayetinde, erken davranmak tatilinizi planlamak için daha fazla zaman sağlayarak, daha hassas bir şekilde uyarlanmış ve heyecan verici olacaktır.
3. Rıhtımlar için daha az rekabet
Amalfi kıyılarında, lüks yat kiralamalarında Akdeniz'in tadını çıkarmak için birçok süperyatın bulunduğu bir limanHer gece limanda geçirmenize gerek kalmasa da, sahilde bir iki akşam geçirmek ve daha sonra marinadaki yatınıza geri dönmek güzel olabilir. Akdeniz’deki marinalar yaz aylarında ciddi şekilde yoğunlaşıyor ve yoğun sezonda rıhtım rekabeti şiddetli.

Capri ve Ibiza gibi adalar, özellikle daha büyük yatlar için çok sınırlı sayıda rıhtımla meşhurdur. Buradaki limanda bir gece geçirmek istediğinizden eminseniz önceden rezervasyon yapın ve aynı şey St Tropez ve Portofino gibi sıcak noktalar için de geçerlidir.

Monaco Grand Prix gibi etkinliklere katılmak istiyorsanız, özellikle de göze çarpan bir rıhtım rıhtımı istiyorsanız, bir yıla kadar önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir.
4. Mükemmel tarihleri koruyun
Akdeniz'de lüks yat kiralama tatillerinde mimozaların tadını çıkartan bir grup arkadaş

Çok sayıda arkadaşınız ve ailenizle bir yat kiralama planlamak zordur, çünkü herkesin müsait ve müsait olmadığı zamanları hesaba katmanız gerekecektir. Ayrıca, genellikle yüksek sezonda, istediğiniz yere yat kiralayabileceğiniz sınırlı sayıda hafta vardır.

Neyse ki, bir sıçrama yapar ve erken başlarsanız tatil planlarınızı koordine etmek çok daha kolaydır. Erken rezervasyon, seçeneklerinizin tüm grup için ideal tarihlerle geniş açık ve çekime hazır olduğu anlamına gelir.

Takvimlerinizi senkronize etmeye gerek yok – sadece brokerinizden rezervasyonu yapmasını isteyin ve arkanıza yaslanın ve bir sonraki adım için sabırsızlanın.
5. Daha iyi oranları almak için daha iyi bir şansBir çift sabah kahvelerinin tadını çıkarır, çünkü Akdeniz'e kiralık yat güneş ışınlarının konforundanBirçok süperyat sahibi, önceden rezervasyon yaptıran konuklar için daha düşük kiralama oranları sunar. Belirli yatlarda sunulan teklifler yıldan yıla değişse de, kışın düzenlemeler yaparsanız daha iyi haftalık ücretlerin tadını çıkarma şansınız yüksektir.

Özel teklifler bölümümüz , bu yaz mevcut en iyi fırsatlardan haberdar olmanıza yardımcı olacaktır.
6. Uçak biletinden tasarruf edin
Akdeniz'de kiraladığı lüks yatın su oyuncaklarını kullanan bir adamYat turunuzu erken organize etmek, uçak biletlerinizi önceden rezerve edebileceğiniz ve genellikle gelişmiş rezervasyonlarla ilişkili tasarruflardan yararlanabileceğiniz anlamına gelir.
Uygunluk durumunu kontrol etmek ve Akdeniz’deki 2020 yat kiralama rezervasyonunuzu başlatmak için bugün tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör