• Woy Tour

COVID-19: ABD'ye yakın 2020 yaz yat kiralama destinasyonları

hakkimizdaCoronavirus'un bir sonucu olarak mevcut seyahat kısıtlamaları, özellikle Yaz 2020 yat kiralama tatiliniz hakkındaki kararınız söz konusu olduğunda, gelecekteki seyahat planlarınızı etkileyebilir  . Neyse ki bu yaz eve daha yakın kalmak isteyen Kuzey ve Güney Amerikalı okuyucularımız için, kapınızın önünde çok çeşitli destinasyonlar var.

Amerikalı okurlarımız için bu yaz eve daha yakın kiralama daha cazip gelebilir. Yurtdışında geçirilen süreyi sınırlamak isteyebilirsiniz ve muhtemelen sosyal mesafeyi korumak için özel olarak uçmayı düşünüyorsunuz.  Neyse ki, bu yaz Atlantik'in bu tarafında çok sayıda yatçılık mücevherleri var. Her birinin özel havacılığa ve diğer insanlardan kaçabileceğiniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebileceğiniz çok sayıda tenha noktaya erişimi vardır. Seyahat sınırlamaları şu anda mevcut olabilir, ancak yaz kiralama sezonu henüz başlamamıştır; seyahat yasaklarının 2020 yaz ortalarında zamanında gevşeyeceğine dair iyimseriz . Coronavirus seyahat kısıtlamaları bu yaz kaldırıldıktan sonra sıcak talepte olacağına inandığımız bir dizi küresel yatçılık noktası seçtik. .  Ancak bu yaz denizaşırı seyahatleri sınırlamak isteyenler için ABD'ye yakın en iyi destinasyonlarımızı keşfetmek için okumaya devam edin.


Bahamalar


Bu adalar dizisi, Kuzey ve Güney Amerika'daki çoğu gemi kiracısı için hemen kapıda yer alan bir Karayip cenneti dilimidir . Yanan güneş ışığı ve arkanıza yaslanıp çok ihtiyaç duyulan kesinti süresinin tadını çıkarma şansınız varsa, Bahamalar mükemmel bir yer.  Bu yaz, denizde sıçramak ve su oyuncakları ile oynamak için daha fazla zamana izin veren 84 dereceye kadar su sıcaklığı ve uzun gün ışığı saatlerini bekleyebilirsiniz - ya da elinizdeki bir kokteylle şişirilebilir bir şekilde şişirilebilir.  Çok fazla ada yayılmışken, Bahamalar'daki bir yat kiralama, sosyal mesafeyi uygulayabileceğiniz ve kalabalıklardan kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Özel uçuşlara izin veren birçok küçük havaalanı da var, böylece ABD'den özel olarak kolayca uçabilirsiniz.


ExumasMuhtemelen Bahamalar'daki en popüler ada zinciri olan Exumas , yüzme domuzları, Pablo Escobar'ın batık uyuşturucu uçağı ve Thunderball Grotto gibi ünlü mekanlara ev sahipliği yapıyor. 

Bu güneş sırılsıklam takımadalar genellikle diğer alanlardan daha kalabalık olsa da, mürettebatlı bir yat kiralamasının lüksü, daha fazla esnekliğe ve seyahat planınızı kişiselleştirme şansına sahip olduğunuz anlamına gelir. 

Thunderball Grotto'yu ve uyuşturucu uçağını görmek istiyorsanız, geceyi Staniel Cay'de geçirin ve sabah ilk iş gidin (gelgit çok yüksek değilse, yat ekibinizden kontrol etmesini isteyin). Pig Beach için, turlar bittikten ve kalabalıklar incelendikten sonra günün ilerleyen saatlerinde gitmek en iyisidir - domuzlar daha fazla içerik olacak ve yiyecek için fazla para tutmayacaktır.

28 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör