• Woy Tour

CEVRI HASAN 4 GULET

25m | 6 Kabin | 14 kişi | 4 Mürettebat |

Cevri Hasan 4

25 metre uzunluğunda, 6,80 metre genişliğindeki Cevri Hasan 4 Gulet’i yüksek kaliteli bir yattır. 4 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Double, 2 Twin, 2 Triple kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 14 misafir ağırlayabilmektedir.

Cevri Hasan 4 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Cevri asan 4 Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır.

Cevri Hasan 4 yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.Yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek olan 4 personelin konaklaması için ayrı kabinler mevcuttur. Kaptan, aşçı, gemici ve servis personelinden oluşan profesyonel ve eğitimli mürettebat tur boyunca yemek, temizlik, bakım ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu yapmakta, konukların rahat etmesi için işlerinin olmadığı anlarda kendi kamaralarına çekilmektedir.

Cevri Hasan 4 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör