• Woy Tour

CARPE DIEM 5

| 47m | 6kabin |12 Kişi | 7 Mürettebat |

Carpe Diem 5

47 metre uzunluğunda, 8,84 metre genişliğindeki süper lüks yat Carpe Diem 5, 7 Mürettebat ile Hizmet vermektedir. 2 Master, 2 Twin, 2 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabini ile 12 misafir ağırlayabilmektedir.

Carpe Diem 5 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

Her kabininde misafirleri için özel duş ve wc bulunan Carpe Diem 5  Gulet Yat, sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama ve yat tatili için tüm kabinleri ve tüm yat alanı klima ile donatılmıştır. Tüm kabinlerde TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Carpe Diem 5 yatının iç dizaynı misafirlerine lüks içinde yüzme hissi yaşatmak için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede bulunan yemek masalarına göz alıcı sofralar kurulurken size sadece farklı lezzetlerin tadını çıkarmak kalır. Salonda TV,DVD ve müzik sistemi bulunmaktadır. Yemekleriniz tam teşekküllü ayrı bir mutfakta sizler için hazırlanırken, siz tüm misafirlerimiz için yeterli güneşlenme alanı ve minderlerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Misafirlerden ayrı konaklama imkanları bulunan mürettabet; kaptan, şef,housekeeping, güverte ve servis personellerinden oluşur.  Bölgeye tamamiyle  hakim olan Kaptanınız tur boyunca en güzel koy ve adalara sizi güven içerisinde ulaştıracak, servis personelleri konforunuz için yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonunu keyifle yerine getireceklerdir. Mürettebat için özel hayata saygı ve profesyonellik en önemli kuralların başında gelmektedir.

Carpe Diem 5 Kiralama Detayları ve 2020 Kiralama Fiyatları İçin Tıklayınız.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör