• Woy Tour

Cannes Lions 2020 - Etkinlik

Cannes, Fransa

22-26 Haziran 2020

KATİA DAMBORSKY ADLI GELİŞTİRİCİDEN


Dünyanın en ünlü yaratıcılık festivali Cannes Lions, 2020'deki 67. baskısı için Fransa'nın güneyindeki sahil kentine kutlamalar ve süperyatlar getiriyor.Haziran ayında beş gün boyunca, Cannes kasabası canlandırılacak, çünkü çeşitli yaratıcı alanlardaki uzmanlar ve profesyoneller Cannes Lions için bir araya geliyor . Bir festival ve kongre unsurlarını birleştiren etkinlik her zaman popülerdir ve yüzlerce uluslararası şirketi, konuk konuşmacıları ve katılımcıları çekmektedir.  Cannes Lions, kurumsal yat kiralamaları için birincil aday olduğu için etkinlik, lüks yatlar takviminde bir dayanak noktası . Uluslararası filodaki en iyi yatların bazıları Cannes'ın Vieux Limanı'nda veya katılımcıların çadırlarının ve parlak renkli bayraklarının ötesinde Fransız Rivierası'ndaki demirde sıralanacak . 

İnanılmaz bir yaratıcı sahne

Özel program beş günlük seminerler, çalıştaylar, ağ etkinlikleri ve ödül törenleri sunacak. 2019, katılımcı markaların tampon katılımını gördü ve 2020'nin daha da ağırlanması bekleniyor, 1000 konuşmacı sahneye çıkıyor ve 50.000'e yakın fikir sunuluyor.  Katılımcılar, diğer katılımcılarla değerli bağlantılar kurma şansının yanı sıra, içgörü ve ilham bulmayı bekleyebilirler. Ayrıca etkinlik, iş performansını ve sonuçlarını pazar yaratıcılığıyla güçlendirmek için araç ve bilgileri paylaşmaya yöneliktir. 2020, Cannes Lions'da düşüncelerini, çözümlerini ve kariyer yolculuklarını paylaşan bir görevde daha ünlü yüzleri, marka CEO'larını ve bireyleri görecek. Dahası, festival aynı zamanda büyük sanatçıların heyecan verici bir müzik performansları dizisi ve güneş battıkça işlemleri canlandıracak grafik tepesi DJ'leri de sunacak. 

Cannes Lions 2020 için bir yat kiralama

Bir özel yat kiralama Cannes Lions en out yapmak için harika bir yoldur. Bir yat kiralamak, müşteri toplantılarını, ağ işlevlerini veya gösterişli partileri göz alıcı ve etkileyici bir ortamda barındırmak için bir temel sağlar. Dahası, bir marka veya şirket olarak bir yat sahibi olmak, en üst düzeyde tanıtım sağlar ve kuruluşunuza doğru pozlama yapmanın harika bir yoludur. Cannes Lions 2020 için lüks bir yat kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin .

Cannes Lions, endüstrinin nasıl geliştiğinin her yönünü kapsayan tek küresel etkinliktir. Daha da yaklaşan başka bir şey yok.

4 görüntüleme0 yorum