• Woy Tour

Cannes Film Festivali 2020


Fransız Riviera'sının en görkemli etkinliği Mayıs ayında 2020 Cannes Film Festivali için Güney Fransa'ya bir dizi daha A-listeri ve süperyat getirecek.

Unutulmaz ikonik Cannes Film Festivali'nin 73. baskısı, Mayıs 2020'de 12 günlük film galası, sosyal işlevler ve kırmızı halı cazibesi için Fransız sahil kasabasına geri dönecek. Hollywood elitinin yanı sıra, Cannes Film Festivali yat kiralamalarını üstlenen çok sayıda yatçı olacak . Cannes'in Vieux Limanı boyunca uzanan lüks kiralık yatlar etkinlikte bir elyaftır ve A listesi eyleminin kalınlığında en gıpta edilecek ortam ve elverişli konumu ile şanslı bir kaç kişi sağlar.

2020 için mağazada neler var:


Geçen yılki Cannes Film Festivali büyük beğeni toplayan filmleri, yönetmenleri ve oyuncuları onurlandırdı ve prestijli Palme d'Or Güney Koreli kara komedi Gisaengchung veya Parasite'ye verildi. Jüri, Film Festivali tarihinde panel başkanı olarak görev yapan ilk Meksikalı adam olan yönetmen Alejandro González Iñárritu tarafından yönetildi.

Lüks kiralık yatlar, A listesi eyleminin kalınlığında en kıskanılacak ortamı ve en uygun konumu sağlar.

Günün gösterimleri ve ödül törenleri tamamlandıktan sonra, Güney Fransa , Antibes'teki suare ve Akdeniz'de demir atmış birkaç süperyatta yat partileri bulunan bir parti merkezi haline geldi . Süper modeller Kendall Jenner ve Bella Hadid de katılımcılar arasında yer alırken Margot Robbie, Eva Longoria ve Helen Mirren gibi ünlü yüzler kırmızı halıda göz kamaştı. Elton John'dan sürpriz bir performans Rocketman galasında wowed ve Brad Pritt ve Leonard DiCaprio, Cannes'daki en iyi giyinen erkekler arasında seçildi .


As Akdeniz yat kiralama sezonu ısınmak başlar, Cannes Film Festivali'nin takvimde ilk büyük olaydır. Monaco Grand Prix ile örtüşüyor, böylece Fransız Rivierası'nın bu dilimini süper yat sıcak noktasına dönüştürüyor.

Bir etkinlik şartı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz , lütfen Cannes Film Festiva l' de bir yat kiralama kılavuzumuza bakın .

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama