• Woy Tour

BVI Spring Regatta 2020

BVI Bahar Yarışı 2020

Ertelendi (Tarihler açıklanacak)

Dünyanın dört bir yanından denizcileri kendine çeken BVI Spring Regatta ve yelken festivali, 30 Mart'ta 49. baskısı için bir kez daha Tortola'nın Dadı Cay'a geri dönecek. Güzel fonunda Set Virgin Adaları , BVI Bahar Regatta  ve yelken festivali ile yelken ve yoldaşlık beş günlük kutlama olduğunu Karayip ‘ın yatçılık topluluk dünyanın her yerinden karşılama yetkili denizcilere birlefltirilmek. Etkinlik, Nanny Cay Marina'nın rakiplerini ısıtmak için kıyıya yakın yarışlarla başladı. Bunlar arasında kazananı Dadı Cay Kupası'nı alan Yuvarlak Tortola Yarışı ve Scrub Island Invitational da bulunuyor. Partiler ve sosyal etkinlikler akşamları davaları canlandırır ve daha sonra festivaller ana olayla sonuçlanır; Bahar Yarışı.


Yarış eylemi

Üç gün süren yarışlar, denizcileri hızlandıran zorlu devrelerle Sir Francis Drake Kanalı ve çevresinde gerçekleşiyor. Doğruluğu ve hassasiyeti test eden, bareboat, tek tasarım ve performans gezisi de dahil olmak üzere bir dizi farklı sınıf vardır. 2020 baskısında yaklaşık 100 yatın yarışması bekleniyor.

Yeni tesisler

Dadı Cay Marina, etkinliğin 2019 baskısında gelişmiş tesislerin tanıtımını yaptı ve bunların 2020 yarışları için daha da sorunsuz bir deneyim yaratması bekleniyor. İç Marina'da şu anda dört yeni rıhtım tamamlandı ve Dış Marina'da 100 fiş daha çalışarak 2020 etkinliği henüz en iyilerinden biri olacak. Regatta kiralama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tercih ettiğiniz yat kiralama brokeri ile iletişime geçin .

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Yat Kiralama