• Woy Tour

Burçlara Göre Yelken Tatili

Güncelleme tarihi: 4 Nis 2020AQUARIUS (20 Ocak – 18 Şubat)


Aquarianlar, görecek ve yapacak çok şey sunan eşsiz ve gizemli bir tatil beldesi isteyen bağımsız ve maceracı gezginlerdir. İnsani bir çekiciliği olan bir destinasyon da bir Aquarian’ı heyecanlandırıyor.

Bir Kova için Mükemmel Varış Noktası:


Seyşel Adaları

Uzak, az nüfuslu ve keşfedilmemiş olanlar hariç, Seyşel Adaları’ndaki birçok ada, kazığa çıkan hayallerinizi yaşamanıza izin veriyor. Muhteşem Seyşeller, cesur Kova gezginlerini sıcak hava, muhteşem vahşi yaşam ve büyüleyici manzaralarla ödüllendiriyor. Seyşeller’de sonsuz spor ve yüzme, sörf ve dalış gibi aktiviteler ile her gün farklıdır.

Mahé Adası’nın kalın ormanları, Seyşel Adaları’na özgü bazı yerliler de dahil olmak üzere birçok nadir bitki ve hayvan türünü gizler. Akvaryumlar, ödüllü manzaralar için birçok dağa yürürken ve etçil sürahi bitkileri, Seyşeller’in 26 karada yaşayan yengeç türü ve 100 yaşındaki dev Aldabra kaplumbağaları da dahil olmak üzere olağanüstü ve sıra dışı vahşi yaşamla karşılaştıklarında enerjik hissedecekler.

En yakın arkadaşlarından oluşan küçük bir grupla bir katamaran ekleyin ve 115 adadan oluşan bu inanılmaz takımadaları keşfetmek için bir Aquarian için mutlu bir yelken olacak.


PISCES (19 Şubat – 20 Mart)

Balıkların keşfetme özgürlüklerine ihtiyaçları vardır ve katı güzergahlar tarafından kısıtlanmak istemezler. İdeal tatilleri tercihen su tarafından yapılacak, zaman içinde geri adım atma, kendilerini keşfetme ve çevresini emme şansı vermeleri için bir fırsat verecektir.

Balık için Mükemmel Destinasyon:

Belize

Bir Piscean, Belize’deki görünüşte sonsuz sakin, mavi sularla çevrili unsurlarında tam anlamıyla olacak. Orta Amerika’nın bu bozulmamış kısmı, bir Balık’ın yatlarının trambolinde iyi bir kitapla dinlenmesi veya sadece dünyadaki en sessiz ve en güzel çevrelerin bazılarında çarpıcı çevrelerinde yer alması için birçok fırsat sağlar.

Balık, Glover’in resifi, Carrie Bow resifi ve Büyük Mavi Delik de dahil olmak üzere Belize çevresindeki lagünlerde ve Cays’ta şnorkelli yüzme, dalış ve balık tutma deneyimini sevecek. Karada, egzotik, renkli yaratıklarla dolu yoğun yağmur ormanlarında gizlenmiş Maya tapınaklarını ziyaret etmek hayret edecek.
ARIES (21 Mart – 19 Nisan)

Maceracı Koç seyahat etmek için doğar. Onlar ateşli, dürtüsel ve bir kapris veya son dakika tatil rezervasyonu türü. Koç, yeni insanlarla tanışmak ve yeni yerler keşfetmek için aktiviteyi canlandırır. Koç için mükemmel bir tatil, macera sevgisini ve birçok açık hava etkinliğini birleştirir.

Koç için Mükemmel Varış Noktası:

İngiliz Virgin Adaları

Yıl boyunca sıcak Karayip hava durumu ve akuamarin suları ve begonvillerle tozlanmış yamaçlardan oluşan bir kaleydoskop ile Tortola, seyahat eden bir Koç cenneti. Burası Karayiplerin yat kiralama başkenti ve muhtemelen dünyanın en ünlü yelken destinasyonu. Yatla dolu limanlar, güneşe batırılmış beyaz kumlu plajlar, renkli kültür, keyifli korsan barları ve hayranlık uyandıran batık dalışları maceracıların zevkidir. Yapacak çok şey olduğunda, kendilerini ada yaşamına sokmak bir Koç’a enerji verecek – Eşsiz dalış yerlerini keşfedin, ata binin, sahilde footy veya voleybol oynayın, Fransız-Karayip füzyon mutfağının tadını çıkarın ve Tortola kıyılarına dağılmış küçük köyleri keşfedin.

Koç, her yıl İngiliz Virgin Adaları’nda gerçekleşen sayısız su sporları ve yelkenli yarışlarının rekabetçi doğasını da sevecektir. BVI Bahar Yarışı ve Yelken Festivali , ister yarış, ister seyir, isterse sadece parti olsun, herkes için bir şey olduğu için hayranların favorisidir!
TAURUS (20 Nisan – 20 Mayıs)

Tauruslar kalpten romantiktir ve en yakın arkadaşları ve / veya aileleriyle gevşemek için geçirdiği rahat bir tatili severler. Bir Boğa’nın normal hayatı yoğun bir yaşamdır, bu yüzden dört gözle beklemek için bir tatil yapmayı ve tüm detayları planlamak için bolca zamanı severler. Son dakika, dürtüsel tatil rezervasyoncusu değiller.

Boğa için Mükemmel Destinasyon:

Tahiti ve Fransız Polinezyası

Tahiti’den daha romantik bir tatil yeri yok. Süpüren beyaz plajları, yemyeşil florası, şelaleleri, mağaraları ve gizli mağaraları ile Boğa, Tahiti’deki birinci dünya kaosundan huzur bulacak. Tauruslar, siyah inci çiftliklerini ziyaret etmenin keyfine varacaklar ve lüks ada tatil beldelerinde ya da Vanilla Adası Taha’a’deki bozulmamış beyaz kumlu plajlarda, Pasifik’in incisi Bora Bora’dan şnorkelle ve zengin ve ünlü oyun alanında dinlenecekler. Bora Bora’daki kova listesi değerli su bungalovları, Boğa gezisinin en önemli olaylarından biri olacak.

Yerel mutfak ve taze deniz ürünleri mükemmel bir ikram sunar. Raiatea’nın ‘Kutsal Adası’ndan bağımsız bir yat kiralama, bir Boğa için ilahi bir tatil yapar, görülecek ve yapılacak birçok şeyle, yolculuk planlarını istedikleri takdirde son ayrıntıya kadar planlayabilirler.
GEMINI (21 Mayıs – 20 Haziran)

Geminiler, enerji demetleri olan sosyal yaratıklardır. Seyahat ederken, mümkün olduğunca çabuk, mümkün olduğunca çabuk deneyimlemeye çalışıyorlar. Geminis’in ideal tatili sosyal, teşvik edici ve aktiftir.

Bir İkizler için Mükemmel Varış Noktası:

Tayland

‘Gülümseme diyarı’ sadece çok değerli bir tatil beldesi değil, aynı zamanda yıl boyunca ortalama 26 derecelik civa ile tropikal bir iklim sunuyor. Phuket, Phi Phi Adası, Phang Nga Körfezi ve Krabi Lagünü gibi egzotik yerleri keşfetmek için bir Gemini için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Denizden yükselen görkemli kireçtaşı adaları ve keşfetmek için hafif palmiye saçaklı kumlu plajları olan çok sayıda tenha koy vardır.

Phuket kasabasının, Phi Phi Adası’nın ve sıcakkanlı yerlilerin hareketli gece hayatı, Gemini’nin sosyal arzularını tatmin edecek. Tayland’ın birinci sınıf su sporları, tüplü dalış, derin deniz balıkçılığı ve egzotik balık, leopar köpekbalıkları ve kaplumbağalar ve lezzetli Tayland mutfağı ile şnorkelli yüzme, heyecan verici ve gerçekten unutulmaz bir su bazlı tatil sağlayacaktır.

KANSER (21 Haziran – 22 Temmuz)

Sanatsal ve derin düşünme, Canciller destek için yakın bir aile ve arkadaş grubuna değer verir. Yengeçler tipik olarak maceracı değildirler ve normalde dünyayı keşfetmek için ev konforunun tadını çıkarırlar. Ancak, güvenilir aileleri veya arkadaşlarıyla bir tatil paylaşırken rahatlar.

Kanser için Mükemmel Hedef:

Tonga

En açık mavi su ve Güney Pasifik’teki en kolay seyirlerden bazıları ile Tonga, zamanda geri adım atmak ve yavaşlamak için muhteşem bir yer. Yengeçler kendilerini rahat hissedecek ve geleneksel Tongaca köylerinde yerlilerin misafirperverliğini deneyimleyeceklerdir. Tonga’da alışılmış bir ‘plaj şöleni’ yapmak ve kültürel şarkı ve dans performanslarına tanık olmak şart.

176 Tongan adası arasında Cancerian, kambur balinaların ve beyaz yunusların yanında yelken açma deneyimini paylaşmaktan ve en yakın sevdikleriyle sonsuz sayıda güzel lagün ve mağarayı keşfetmekten zevk alacak. Sanatsal ruhlar olarak Cancerians, beyaz kum plajları ve mavi damselleri veya renkli papağan balıklarını içeren büyüleyici tropikal balıkları takdir edecektir.

LEO (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Leo’nun sevgisi lüks bir yaşam ve tatiller istisna değildir. Tatildeyken bir Leo, sert kazanılmış nakitlerini, onları merkezleyen benzersiz bir tatile sıçramaya bayılır. Bir Leo için yüce bir tatil beldesi, tüm arkadaşlarının kıskançlığı olan ve bol miktarda şımartan, iyi yemek, alışveriş ve fotoğraf fırsatları sunan bir tatil yeridir.

Bir Aslan için Mükemmel Hedef:

Saint Lucia

Karayipler’deki Windward Adaları’na sıkışmış olan St.Lucia lüksler katar ve yakındaki Martinik, Guadeloupe, St.Vincent, Grenadinler ve Tobago Cay’lerini keşfetmek için ideal bir geçit sağlar.Yemyeşil, tropikal manzara, St.Lucia’nın ünlü Pitons’u pitoresk orman düşmelerine beyaz kum plajları ve orman yollarının bir adasında egzotik ve hoş bir maceraya sahne olur.

Karayipler etrafında kendi özel yatlarında yelken açmak bir Leo’yu baştan çıkarmak için yeterli değilse, kaplıcalarda dinlenmeye, çökmüş plaj tatil beldelerinde dinlenmeye, sanat galerilerini keşfetmeye ve Rodney Körfezi’nin butik dükkanlarını gözden geçirmeye bayılırlar. St Lucia’da yelken tatili, bir Aslan’ı Karayip Kralı (veya Kraliçe) gibi hissettirecek ve istedikleri insta-braging haklarını donatacak.

VIRGO (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcundan daha organize bir şey yok. Bir tatil planlarken, bir Başak her güzergah detayını bir güzergah içinde planlayıp planlayacaktır, hiç düşünmedikleri bir şey yoktur. Bunu söylerken, Başak burcu dünya ve kendileriyle temas halindedir; doğayı severler ve sağlıklı yaşamdan zevk alırlar.

Bir Başak için Mükemmel Hedef:

Dalmaçya Adaları

Hırvatistan’ın ünlü Dalmaçya Kıyısı’nda 1.000 veya daha fazla ada bulunan bir Başak, seyahat planlaması cenneti içinde olacak. Hvar, Vis, Brac, Solta ve Trogir adalarında bulunan yiyecekleri, kültürleri, geleneksel kasabaları ve doğal harikaları sevecekler.

Krka milli parkı bir Başak’a hayret edecek, dramatik Krka şelalelerinin huzurunu sevecek ve bozulmamış koylarda, dağlarda ve ormanlarda kendilerini evlerinde hissedecekler. Hırvat yelken tatili, bir Başak’ın, turkuaz denizlerin Akdeniz cennetinde, lezzetli taze deniz ürünleri ve sıcakkanlı ve misafirperver yerlilerle kendi maceralarını planlaması için mükemmel bir yoldur.

LIBRA (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu vicdani ve sosyal bir gezgin. Tatillerini paylaştıkları insanların iyi vakit geçirdiğini bildiklerinde, tatillerinin tadını çıkaracaklar. Terazi bağımsız gezginler değildir ve eğlenceli bir tatil beldesini bir grup arkadaşıyla paylaşmayı tercih eder.

Bir Terazi İçin Mükemmel Destinasyon:

Korfu

Korfu’dan yelken açmak, Terazi’nin güzel plajları, tenha koyları ve pitoresk kasabaları, köyleri ve koyları sadece su ile ulaşılabilen dağlık ve ağaçlık, doğal adaları ziyaret edebileceği anlamına gelir. Dünyanın bu bölgesinde yapacak çok şey var; Ionian sadece muhteşem yelken sunmakla kalmaz, aynı zamanda rüzgar sörfü, uçurtma sörfü, kano ve şnorkelli yüzme gibi su sporları için de idealdir.

İyi zamanlar garantilidir! Libras, Korfu, Lefkas ve Paxos’taki küçük Tavernas’taki rakipsiz gece hayatından yararlanmak için tüm fırsatları çok sevecek. Bazı geleneksel Yunan danslarına katılmak da şart!
AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrepler yolu daha az seyahat etmeyi ve akranlarının başlangıçta seçmemiş olabilecekleri yeni yerleri keşfetmeyi severler. Akrepler meraklı göçebelerdir ve gidecekleri yerdeki insanları ve kültürleri anlamak isterler. Ayrıca tatildeyken saçlarını dökmekten korkmuyorlar.

Bir Akrep için Mükemmel Hedef:

Antigua

Yelken tatili eğlenceli, tembel günler ve vahşi geceleri garanti eder. Macera arayan Akrepler, en son çılgınlığın ATV tarafından keşfedildiği bu aksiyon dolu Karayip Adası’nın her yerinde bulacaktır. Antigua ve çevresindeki küçük adalar su sporları, yürüyüş, balık tutma, 300ft halat turları, dost canlısı insanlar ve canlı kültür gibi her şeyden biraz fazlasını sunuyor.

Deep Bay’da Akrepler şnorkelle yüzmenin ve Andes batığının dalışının keyfini çıkaracak ve Büyük Kuş Adası çevresindeki yirmi küçük adacıkları keşfedecektir. Green Island, egzotik kuşlar, pelikanlar ve parlak beyaz kum plajların bozulmamış bir hideaway sunmaktadır. Kısa bir yelken uzaklıkta olan Akrep, Barbuda’nın pembe kum kıyılarını keşfetmeyi ve kartal ışınları ve vatozlarla şnorkelli yüzme yapmayı çok sevecek.
SAGITTARIUS (22 Kasım – 21 Aralık)

Seyahat etmek Yay için bir tatilden daha fazlasıdır; hayatın yeni bir perspektifini deneyimleme fırsatı. Yay hareket halindeyken sever, ancak katı güzergahlar ile kısıtlayıcı bir tatil sevmezler, hissettiklerine bağlı olarak planları değiştirme özgürlüğüne sahip olmayı severler.

Bir Yay için Mükemmel Varış Noktası:

Dubrovnik

Keşfedilecek çok sayıda tarihi kasaba, balıkçı köyü ve milli park bulunan Yay ‘, Hırvatistan’ın Adriyatik Kıyısı’ndaki tatil cenneti olacak ve onları sürekli meşgul edecek. Mljet, Ston, Sipan ve Korcula’nın çarpıcı adaları, deneyimlemek için benzersiz ve heyecan verici bir şey sunuyor.

Bir Yay, popüler televizyon dizisi Game of Thrones’un hayranı olursa, müstahkem Dubrovnik şehri ve çevresindeki adalardaki tüm ünlü film manzaralarında sahneleri yeniden yaratma fırsatını sevecekler. Sizin için bir araya getirdiğimiz rehberimizi inceleyin .
CAPRICORN (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlaklar doğru tatili nasıl yapacaklarını bilirler; onların mükemmel destinasyonlarının tarihi, mirası ve kültürü bol. İnanılmaz derecede hırslı insanlar, bu yüzden sık sık seyahat etmemelerine rağmen, yaptıkları zaman, bunu her zaman destansı bir deneyim haline getirmeye çalışıyorlar. Aile odağı nedeniyle, Oğlak bir tatili arkadaşlarıyla değil aileleriyle paylaşmayı tercih ediyor.

Oğlak burcu için mükemmel bir yer:

Amalfi Kıyısı

Amalfi Sahili’ne yelken açmak nihai bir kova listesi öğesidir ve bu da Oğlak için mükemmel bir tatildir. Amalfi Sahili, muhteşem gezi, mükemmel alışveriş ve dünyanın en iyi yiyeceklerinden bazılarını sunmaktadır. Cetara, Ponza ve Piccola’da otantik İtalya’yı deneyimleyin ya da Capri, Positano ve Ischia’nın cömert adalarının tadını çıkarın. Oğlaklar, Castello Aragonese, Pompeii ve Vezüv Yanardağı gibi sitelerin tarihini sevecekler.

Yiyecek ve şarap meraklıları olan Oğlaklar, Şarap ve Yelken Filomuza göz atmalıdır . Bu tatil, Akdeniz’deki en iyi yelkenlileri yerel ürünler ve şarap tadımları ve bunu yapan zanaatkarlarla tanışma şansını birleştiriyor.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör